וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

ספיאנס השלימה את הסבת מערכות המחשוב של 3M צרפת ליורו

גתית פנקס

17.4.2001 / 14:00

3M צרפת היא חברה בת של 3M; מספיאנס נמסר כי היא הראשונה מתוך 10 חברות בנות של 3M באירופה שהשלימה הסבה ליורו, וכי ה-9 הנותרות צפויות לעשות זאת בקרוב

חברת ספיאנס הודיעה היום כי השלימה את הסבת המערכות של חברת 3M צרפת, שהיא חברה בת של 3M האמריקאית (סימול MMM) ליורו. לדברי ספיאנס, הפרויקט הושלם 10 חודשים לפני המועד המקורי.

לאחר סיום הפרויקט, 3M, המתמחה בתחומי תעשייה, גרפיקה, מוצרי טיפוח, תקשורת ומוצרים משרדיים, יכולה לעשות שימוש במערכותיה ביורו או בפרנקים צרפתיים, לפי בחירת הלקוח, ביישומים עסקיים קריטיים כגון ניהול לקוחות, ספקים והנהלת החשבונות הארגונית. בכיר ב-3M אמר כי החברה שוקלת הרחבה של פעילותה המשותפת עם ספיאנס גם לפרויקטים נוספים.

ספיאנס מספקת פתרונות לתחום העסקים האלקטרוניים המסייעים ללקוחות לענות על אתגרי ההסבה ליורו והתכנון מחדש של מערכות מחשוב הכרוכים בכך. החברה נסחרת בבורסת הנאסד"ק לפי שווי שוק של כ-22.5 מיליון דולר, ומאז תחילת החודש הצליחה המניה לזנק ב-17%.

סעדיה אסודרי, סגן נשיא ספיאנס צרפת, אמר היום כי 3M צרפת היא הראשונה שיישמה אצלה את מערכות ההמרה ליורו, ובקרוב תשע החברות הבנות האחרות של החברה האמריקאית באירופה ישלימו את ההסבה אצלן.

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully