וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

קומסיס פונה לסטודנטים במטרה לגייס 30 עובדים חדשים השנה

17.4.2001 / 17:14

במהלך השבוע האחרון יזמה החברה פעילויות לגיוס עובדים בטכניון ובאוניברסיטת בן גוריון, מחר תשתתף ב"יום זרקור" באוניברסיטת תל אביב

מאת עינב בן יהודה

חברת קומסיס תציג מחר באוניברסיטת תל אביב במסגרת "יום זרקור", במטרה לגייס עובדים חדשים מקרב הבוגרים וסטודנטים לקראת סיום התואר.

החברה תקים ברחבי האוניברסיטה ביתנים שיאויישו על ידי מהנדסי החברה. המהנדסים יענו לשאלותיהם של הסטודנטים מהחוגים למדעי המחשב וחשמל ויחלקו להם חומר פרסומי.

דיתה אבירן, מנהלת משאבי האנוש של החברה, ציינה כי החברה פועלת באופן דומה גם בטכניון ובאוניברסיטת בן גוריון. בשבוע האחרון יזמה החברה פעילות בשני המוסדות, שבנוסף לביתנים כללה הרצאה של מנכ"ל החברה, ד"ר אלי פלוטניק.

"החברה גדלה בצורה מתונה בשנה וחצי האחרונות, וכך אנו מתכוננים להמשיך. למרות השפע היחסי של קורות החיים, אנו מחפשים אנשים מאוד ספציפים. הפנייה שלנו לסטודנטים נובעת מהיכולת שלנו כחברה לעצב את העובדים הצעירים בהתאם לצרכינו", מוסיפה אבירן.

לפני כחודשיים יצאה החברה בקמפיין חדש לגיוס עובדים, שכותרתו: "אנחנו לא גדולים מדי כדי שתאבד במערכת ולא קטנים מדי כדי למכור לך חלומות". הקמפיין, שהופק על ידי משרד הפרסום כותרת מרקום, הסתיים בימים אלו. קומסיס, המונה היום כ-60 עובדים, מקווה לקלוט כ-30 עובדים במהלך 2001. החברה מחפשת מהנדסי תקשורת ומהנדסי עיבוד אותות (DSP) .

לפני כחודש הודיעה החברה כי קרן ההון סיכון של קונצרן כור , כור הון סיכון (CVC), השקיעה בה 5 מיליון דולר. על פי הודעת החברה, השקעה זו היא השלמה של סבב גיוס שני של קומסיס, שהתקיים ביולי 2000, במסגרתו גייסה 12 מיליון דולר לפי שווי חברה של 90 מיליון דולר אחרי הכסף. אתר החברה: www.comsismobile.com

קומסיס עוסקת בפיתוח רכיבי מודמים מתקדמים לדור השלישי של התקשורת הסלולרית, באמצעות טכנולוגיה המאפשרת תעבורת נתונים בנפחים ובקצבים גבוהים עבור רשתות סלולריות בפס רחב.

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully