וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

פותחים את הקיץ: מבשלות בירה ישראל עולה בקמפיין פרסום ואירועי קד"ם למותגיה

שירות TheMarker.com

17.4.2001 / 17:03

משקיעה 2 מיליון דולר בסרטוני פרסומת לקרלסברג ולטובורג גרין, ובמבצעי קד"ם שיכללו גם פעילות רבה במרכז חיי הלילה

מבשלות בירה ישראל, יצרנית ומשווקת בירה קרלסברג, טובורג גרין, טובורג רד, גינס, קילקני וסקול, הודיעה על תחילתו של מסע פרסום רחב היקף ועתיר אירועי קד"ם, בהשקעה של 2 מיליון דולר, שיכלול פעילות רבה במרכז חיי הלילה (במועדונים ובפאבים), לציון פתיחת עונת הבירה 2001.

מנהל השיווק של קרלסברג בישראל, טל רבן, אמר כי מסע הפרסום של קרלסברג יישען גם השנה על הסלוגן: LOVE OF MY LIFE. ויכלול סרטון פרסומת בטלוויזיה, שלטי חוצות ואריזות חדשות לבירות.

קרלסברג תשתתף גם בפסטיבל הבירה הבינלאומי שיתקיים ברשת שופרסל . ארבעה מותגי בירה בייבוא מיוחד יתווספו למותגים הקיימים של החברה בישראל. מותגי הבירות הם: ICE מקפריסין, ROYAL DANISH TUBORG מפורטוגל, GATZ מגרמניה וקרלסברג אלפנט מדנמרק.

מנהל מותג קרלסברג, רונן אבישר, מסר כי במסגרת ה"גימיקים" השיווקיים חושפת קרלסברג לקראת יום העצמאות חבית של חמישה ליטר בירה לשימוש ביתי. כמו כן יימכרו ברשתות השיווק גם מארזי PARTY PACK, הכוללים מגבת בר, שתי כוסות, פותחן ושש תחתיות - כולם ממותגים.

מנהל מותג טובורג, רונן בן נון, מסר כי השבוע יעלה בערוץ השני סרטון טלוויזיה לטובורג גרין. הסרטון צולם בטכנולוגיה של צילום תרמי (המנציח את חום הגוף).

סיסמת הקמפיין: "כששותים טובורג גרין המסיבה מתחילה". גם לקמפיין זה אחראי משרד הפרסום שלמור-אבנון-עמיחי Y&R (שירלי איצקוביץ - תקציבאית, יורם דמבינסקי - ארטדיירקטור).

המבצע המרכזי של טובורג רד לקראת יום העצמאות: קונים שישיית בירה ומקבלים פחית דמויית פחית בירה ובה 200 גרם בוטנים מקולפים, מטוגנים ומלוחים של פיצוחי גת, קיבוץ גבעת חיים.

מותג טובורג גרין ממשיך בפעילות במסגרת חיי הלילה והבילויים תחת הסלוגן TUBORG GREEN TRAY TO WINE. המבצע ייערך בפאבים ברחבי הארץ ובמהלכו תיערך הגרלה נושאת פרסים באמצעות כרטיסי גירוד למזמינים טובורג גרין.

במסגרת מבצע קד"ם נוסף ייגשו נציגות טובורג ללקוחות פאבים ברחבי הארץ ויציעו להם להשתתף במשחק שבמסגרתו יקבלו שלוש קוביות. הלקוח יטיל את הקוביות וישלם עבור המשקה לפי התוצאות.

בימים אלה החלה טובורג גרין גם בליין מסיבות קיץ בהשתתפות רקדניות בבגדים נועזים שעיצב דני בר שי והמלווה בפרסים.

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully