וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

ענקית הבילינג אמדוקס חתמה על חוזה אאוטסורסינג עם חברת בל סאות למשך 5 השנים הקרובות

גתית פנקס

17.4.2001 / 15:54

אמדוקס תספק פתרונות החזקת תוכנה ושירותי תמיכה לבל סאות, כולל שירותי "דפי זהב" שלה; החברות לא מסרו את שוויה הכספי של העסקה

ענקית הבילינג הישראלית אמדוקס הודיעה היום כי חתמה על הסכם אאוטסורסינג (מיקור חוץ) עם חברת BellSouth (סימול BLS) למשך 5 השנים הקרובות. לפי תנאי ההסכם בין שתי החברות, אמדוקס תספק לארגון הפרסום וההוצאה לאור של בל סאות (BAPCO) פיתרון אאוטסורסינג למערכות הפרסום שלה, הכולל החזקת תוכנה ושירותי תמיכה לפתרונותיה הקיימים, ביניהם מערכת "דפי זהב" שלה.

אמדוקס אף תספק תמיכה למשתמשים הסופיים במערכות של בל סאות, תוך אוטומציה של התהליכים העסקיים. בל סאות משרתת יותר מ-44 מיליון לקוחות בארה"ב וב-16 מדינות אחרות, והיא נסחרת בבורסת ניו יורק לפי שווי של 79 מיליארד דולר. כהרגלה, אמדוקס לא פירסמה נתונים כספיים בנוגע לחוזה החדש.

לפני כחודשיים דיווחה חברת הבילינג הישראלית על חוזה אספקת בילינג בצורת אאוטסורסינג לחברת בל קנדה, וההערכות אז היו כי מבנה העסקה הייחודי והאינטליגנטי בין שני הצדדים, במסגרתו לשניהם יש רווח ושליטה על גורלם, יוביל לעסקות דומות עם ספקיות תקשורת ענקיות אחרות, כמו SBC, ורייזון, בל סאות ו-AT&T.

ייתכן שהעסקה עם בל סאות היא חלק מהקמת Cerent

בל קנדה ואמדוקס אף הקימו בזמנו את המיזם המשותף Certen, שמציע שירותי בילינג באאוטסורסינג, ושאמור היה לפנות תחילה ללקוחות קבוצת בל קנדה ולאחר מכן ללקוחות נוספים. למרות שאמדוקס לא ציינה זאת, לא מן הנמנע כי העסקה עליה הודיעה היום עם בל סאות היא חלק מהקמת מיזם Certen.

בעוד שבוע תפרסם אמדוקס את תוצאותיה הכספיות לרבעון הראשון של 2001 (הרבעון השני הפיסקלי עבור החברה), וההערכות הממוצעות בוול סטריט הן כי החברה תדווח על רווח של 29 סנט לרבעון ועל הכנסות של כ-370 מיליון דולר - צמיחה של 37% מההכנסות ברבעון המקביל. את המסחר היום פותחת המניה במחיר של 47.7 דולר, המשקף לחברה שווי של 10.5 מיליארד דולר.

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully