וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

ריטליקס תספק את מערכות ה-StoreLine לרשת Clicks הדרום אפריקאית

אלי דניאל

18.4.2001 / 12:08

בבעלות הרשת למעלה מ-600 חנויות בדרום אפריקה ובאוסטרליה; לפני כחודש הודיעה החברה על התקנת תוכנת StoreLine ב-152 סניפי תאגיד קוסטקו האמריקאי

חברת ריטליקס (לשעבר פוינט אוף סייל) הודיעה היום על חתימת הסכם עם חברת New Clicks Holdings Ltd. of South Africa, שהינה רשת קמעונית מובילה בדרום אפריקה להתקנת מערכות StoreLine.

על פי ההסכם תספק ריטליקס ל-Clicks מערכות תוכנה ושירותים נלווים לכל חנויות הקבוצה. יש לציין כי ההסכם נחתם בעקבות פיילוט מוצלח שהתבצע בחודש נובמבר האחרון בעיר קייפטאון.

חברת Clicks עוסקת במכירה קמעונית של תמרוקים, קוסמטיקה, מתנות, מוסיקה ומוצרים נוספים. החברה פועלת כרשת רב-לאומית המאגדת יותר מ-450 חנויות בדרום אפריקה תחת המותגים Clicks, Diskcom, Musica ו-CD Wherehouse. בנוסף, לרשת כ-165 חנויותPriceLine הנמצאות באוסטרליה.

Clicks הודיעה לחברה על רכישת 650 מערכות StoreLine עבור החנויות הקיימות, וחנויות שצפויות להיפתח בשנים הקרובות.

בשוק הדרום אפריקאי טמון פוטנציאל רב מבחינת החברה, ובהתאם לכך היא פתחה שם לאחרונה שלוחה מקומית, וזאת על מנת לספק רמת תמיכה גבוהה לשותפיה הדרום אפריקאים.

החברה מספקת כבר כיום את מוצריה לשלוש מבין חמש הרשתות הקמעוניות הגדולות בדרום אפריקה (בהן Shoprite ו-Checkers) הכוללות יותר מ-6,000 עמדות מכירה, ובכוונתה להגדיל את מכירותיה בשוק זה. באשר לשוק האוסטרלי, הרי שהתקנת מערכת ה-StoreLine באוסטרליה הינה הראשונה אותה מבצעת ריטליקס במדינה זו.

על פי הערכות בלתי רשמיות, היקף העסקה עשוי להגיע לכ-1.5 מיליון דולר.

העסקה הנוכחית אינה הראשונה אותה מבצעת ריטליקס בתקופה האחרונה. לפני כחודש הודיעה החברה על התקנת תוכנת StoreLine ב-152 סניפיו של תאגיד קוסטקו האמריקאי (Costco Wholesale Corporation).

סיימון קילנר, מנהל טכנולוגיות מידע בקבוצת Clicks, מסר כי "בעת הערכת הדור הבא של פתרונות לנקודות המכירה של Clicks, הקריטריון העיקרי מבחינתנו היה למצוא טכנולוגיה מבוססת Pc שמסוגלת לתמוך בכל היוזמות העסקיות העתידיות שלנו. חיפשנו מוצר שניתן להטמיעו במהירות ובקלות עם המערכות הקיימות שלנו. מערכת ה-StoreLine של ריטליקס ענתה על דרישות אלה, ואנו בטוחים שלריטליקס יש התשתיות והמומחיות לענות גם על צרכינו העתידיים".

יוני סטוצן, סמנכ"ל מכירות בינ"ל בריטליקס, מסר כי "ההסכם עם Clicks מחזק את המעמד של ריטליקס כספק תוכנה מוביל בשוק הקמעוני בדרום אפריקה. Clicks הציבה לנו אתגר לספק לה פתרונות מיידיים שיתאימו לכל מגוון הרשתות בקבוצה. ריטליקס עמדה באתגר וסיפקה פיתרון אינטגרטיווי שענה על דרישות אלה".

חברת ריטליקס מספקת פתרונות תוכנה כוללים לתעשיית קמעונות המזון בארץ ובעולם, כולל סופרמרקטים, חנויות נוחות ומסעדות. החברה מציעה סדרת יישומי תוכנה התומכים בפעילויות החיוניות של קמעונאי המזון ומאפשרים להם להגביר את יעילותם תוך שיפור תהליך רכישת הלקוח, שמירתו, ורווחיות עסקיהם. לחברה התקנות ביותר מ-15 אלף חנויות הפרוסות ביותר מ-41 מדינות.

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully