וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

ברגר קינג בישראל וזכיינית דומינו'ס פיצה לא קיימו מעולם מו"מ למיזוג

נורית שר

18.4.2001 / 14:08

זאת בניגוד לידיעות שהתפרסמו אתמול; החלטה עקרונית של דירקטוריון דומינו'ס פיצה קובעת כי החברה אינה יכולה לקיים מו"מ מסוג זה

"משום שמעולם לא התנהלו מגעים בין ברגר קינג לדומינו'ס פיצה, הרי שברור כי לא סירבנו לבקשת מיזוג כביכול", כך מסר היום מנכ"ל רשת ברגר קינג ישראל, נתן גוטנברג, בעקבות ידיעות שפורסמו אתמול כאילו משולם ריקליס, הבעלים של ברגר קינג ישראל, דחה את הצעות המיזוג בין הרשתות.

אודי שמאי, מנכ"ל אומני מותגי מזון, זכיינית רשת דומינו'ס פיצה בארץ, הכחיש גם הוא את הידיעה בדבר המיזוג שנכשל, והוסיף כי על פי החלטה עקרונית של דירקטוריון אומני מותגי מזון, שהיא חברה ציבורית, החברה אינה מנהלת מגעים למיזוגה עם חברות אחרות.

למרות המיתון במשק, הודיע אתמול גוטנברג כי במהלך שנת 2001 צפוי גידול של כ-7% במכירות רשת ברגר קינג. בשלושת החודשים הקרובים תשקיע הרשת 2 מיליון דולר בפתיחת ארבע מסעדות חדשות. החברה תשקיע מיליון דולר נוספים בעיצוב מסעדות קיימות על פי מתכונת מסעדת הדגל "אמריקנה" שהוקמה לאחרונה בהשקעה של 600 אלף דולר.

כמו כן, במסגרת שיפור השירות, מסעדת הרשת באלנבי תהיה פתוחה עד 5:00 לפנות בוקר. בשל נסיונה של הרשת להתמודד מול מתחרותיה, הכריזה אתמול ברגר קינג גם על השקת מוצרים חדשים, בהם רצועות עוף בציפוי שבבי צ'יפס ו-2 קינוחים חדשים - עוגת צ'וקולדה ומאפינס שפותחו בשיתוף עם עלית ופילסברי.

על פי הערכות ברגר קינג, נתח שוק ההמבורגרים בהגשה מהירה בישראל מוערך בכ-650 מיליון שקל בשנה, כשנתח השוק של הרשת הוא כ-28%.

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully