וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

נט"ל - מרכז לסיוע נפשי במצבי לחץ וטראומה על רקע לאומי, יוצא במסע הסברה חדש

שירות TheMarker.com

18.4.2001 / 17:37

התשדירים מבוססים על מחקר שערכה נט"ל שמצא כי תשדירי המרכז הקודמים קשים מדי לצפייה

נט"ל, המרכז לסיוע נפשי במצבי לחץ וטראומה על רקע לאומי, עתידה לצאת לקראת יום הזכרון ויום העצמאות במסע הסברה חדש. הקמפיין הופק בהתנדבות על ידי משרד הפרסום קדוש etc., הבמאית איילת דקל ועורך הפוסט פרודקשן ישראל אוחיון מ"אוטופיה".

תוכנו ומסריו של התשדיר החדש, שיוקרן לראשונה בערוצי הטלויזיה השונים בערב יום הזכרון לחללי צה"ל, נקבעו בעקבות מחקר איכותי שערכה נט"ל בקרב האוכלוסיה בישראל, והם יישאו את המסר של הסיוע והתמיכה הניתנים במרכז.

יו"ר נט"ל, יהודית יובל רקנאטי מסבירה: "תשדירי הפרסומת הקודמים ששודרו, הוערכו בדרך כלל כקשים לצפייה ובמיוחד בימים אלה, על רקע הטרור המתחדש והגואה. המראות הקשים של פעולות הטרור, קשים לצפייה לחלק מהציבור ויוצרים בקרבו תחושות של עצב וכאב, שהם היו מעדיפים להימנע מהם". רקנאטי מסרה כי בקרב הצופים שהשתתפו במחקרי האיכות שביצענו, הובעה העדפה לאזכור קצר יחסית של המראות הללו, ויותר התמקדות בפן החיובי והאופטימי של הסיוע והתמיכה הניתנים במרכז.

בנוסף, הפיקה נט"ל סרט הסברה להקרנה בפני יהודים בחו"ל, שנועד להסביר את מטרות הארגון ופעילותו, תוך הצגת הפעילויות. בסרט המיועד לחו"ל, הוחלט להציג גם את מראות פעולות הטרור על מנת "לזעזע" ו"לפתוח את הלב והכיס".

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully