וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

המסחר שלאחר הסגירה: המגמה החיובית המשיכה לשלוט; אפל זינקה ב-15%

יהודה שויצר

19.4.2001 / 8:28

אינטל, שהציתה אתמול את העליות ורשמה זינוק של יותר מ-20%, עלתה ב-2% נוספים; IBM עלתה ב-6.6%

מבול של חדשות טובות הוביל אמש לזינוק חד בנאסד"ק. הורדת הריבית ע"י נגיד הבנק הפדרלי בתוספת הדו"חות המצויינים שפירסמו אינטל , ענקית המדיה והאינטרנט AOL-טיים וורנר ואחרות, הובילו לעלייה החדה. המגמה החיובית שנרשמה במסחר גלשה גם למסחר שלאחר הסגירה. אינטל, שהציתה אתמול את העליות ורשמה זינוק של יותר מ-20%, עלתה ב-2% נוספים במסחר המאוחר.

יצרנית המחשבים האישיים אפל (סימול AAPL) נסקה ב-15% במסחר שלאחר הסגירה לאחר שהיכתה את תחזיות האנליסטים, ורשמה רווח של 40 מיליון דולר או 11 סנט למניה ברבעון הראשון שהסתיים ב-31 במארס 2001. האנליסטים, לעומת זאת, חזו הפסד של 1 סנט למניה. ביום המסחר הרגיל אתמול עלתה מניית יצרנית המחשבים ב-8%.

ענקית המחשבים IBM (סימול IBM) פירסמה בתום המסחר את תוצאותיה העסקיות. מהחברה נמסר כי הרווח הנקי ברבעון הראשון עלה ב-15% והסתכם ב-1.75 מיליארד דולר או 98 סנט למניה, בהתאם לתחזיות האנליסטים. מניית החברה עלתה ב-6.6% במסחר המאוחר.

יצרנית השבבים האמריקאית ברודקום (סימול BRCM) דיווחה אתמול על ירידה חדה ברווח ברבעון הראשון של השנה. למרות הירידה החדה ברווח, תוצאות החברה עמדו בטווח הנמוך של תחזיות האנליסטים. החברה, שהזהירה מפני רבעון שני חלש עלתה בשיעור מזערי של 0.1% במסחר שלאחר הסגירה.

יצרנית התוכנות i2 נפלה ב-8.5% במסחר שלאחר הסגירה לאחר שתוצאותיה עמדו בטווח הנמוך של תוצאות האנליסטים המונמכות.

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully