וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

דמאטק תספק את מערכת הצמידים האלקטרוניים שפיתחה למשטרת נאפולי

כתב TheMarker.com

19.4.2001 / 15:27

ההכנסות מהחוזה צפויות להסתכם בכ-400 אלף דולר

חברת דמאטק , שמניותיה נסחרות בבורסה הראשית בלונדון, והמתמחה בפיתוח טכנולוגיות בקרה ומעקב אלקטרוניים, הודיעה היום כי מערכת ה-EMS 2000i מתוצרת אלמו-טק, חברה הבת שלה, נבחרה לצורך הפעלת תוכנית מאסרי בית בנאפולי, איטליה.

אלמו-טק עוסקת ביישום טכנולוגיית הבקרה האלקטרונית לפתרונות מתקדמים למערכות אכיפת חוק.

לצורך הניסוי, נאפולי תצויד בשלושה מרכזי בקרה שיופעלו על ידי שלוחות שונות של המשטרה המקומית. ההכנסות מהניסוי יהיו כ-400 אלף דולר.

באיטליה, מוערך מספר האסירים המרצים מאסרי בית בכ-50 אלף. נתון זה הופך אותה לאחד השווקים הפוטנציאליים הגדולים באירופה לבקרה אלקטרונית על אסירים. מטרת הניסוי היא לבחון את יעילות המערכות בהגברת הפיקוח על אותם אסירים הנתונים במאסר בית.

איטליה מצטרפת בכך, לקבוצה גדלה של מדינות אירופיות הבוחנות חלופות במסגרת מערך הענישה הקיים. בקרה אלקטרונית הוכחה בעולם כחלופה יעילה כלכלית ובעלת ערך שיקומי רב.

מנכ"ל דמאטק, יואב רייזמן, אמר כי "במדינה כמו איטליה בה מאסר בית הוא אמצעי מפתח במערך הענישה, נראה כי בקרה אלקטרונית תוכיח את עצמה כתוספת חיונית".

דמאטק היא מן המובילות בעולם בפיתוח, יצור ושיווק מערכות בקרה אלקטרוניות. החברה מתמחה ביישומים לבני אדם. מכירות החברה בשנת 2000 הסתכמו בכ-15 מיליון דולר.

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully