וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

ערוצי yes: הפקת מקור ביום הזיכרון ומצעד שירי זמר ים תיכוני ביום העצמאות

שירות TheMarker.com

19.4.2001 / 16:02

ביום העצמאות ערוץ בריזה ייפתח לצפייה לכל מנויי yes בעלי כל החבילות

חברת הלוויין YES תציג ביום הזיכרון את הסרט הדוקומנטרי "תעירו אותי כשהסיוט נגמר" - הפקת מקור של yes שצילומיה הסתיימו בימים אלו. הסרט יעלה לשידור בערוץ בריזה ובערוץ +yes שיתאחדו ביום הזיכרון לחללי צה"ל ביום ג' הקרוב, 24 באפריל, בשעה 20:30.

הסרט עוקב אחר סיפורם של שישה מחללי צה"ל שנפלו בשנה שעברה ועורך מסע אל נפשותיהם של הנופלים באמצעות בני משפחותיהם. במאי: גיל קרני, עורך: יובל מנצורה, הפקה: דבש סרטים והפקות.

ערוץ בריזה מקדיש את שידורי יום העצמאות לזמר הים תיכוני. בערב יום העצמאות ישודר בערוץ "המצעד האמיתי". במסגרתו יוענקו פרסים למועמדים מובילים בשנה האחרונה בזמר הישראלי ים תיכוני. התוכנית תופק בשיתוף עם אתר האינטרנט YNET ושבועון "פנאי פלוס".

את התוכנית ינחו מירי בוהדנה ודידי הררי ובחירת הזוכים בקטגוריות השונות תעשה על ידי קהל הצופים שיוכל להצביע באמצעות תיבת טלכלל, באתר האינטרנט של YNET ועל גבי טופס מיוחד בעמדות YES הפזורות בקניונים ברחבי הארץ. המדרגים ישתתפו גם בהגרלות פרסים.

בתוכנית "המצעד האמיתי" של ערוץ בריזה יוכלו לצפות כל מנויי YES, גם אלו שחבילת השידורים שלהם אינה כוללת את הערוץ ואשר יצורפו לבריזה ליום אחד, לרגל חגיגות יום העצמאות. התוכנית תשודר בערב יום העצמאות בשעה 21:40.

כשיסתיים המצעד פוצחת בריזה בפסטיבל הזמר והפזמון בסגנון עדות המזרח. זהו ספיישל מיוחד של הערוץ ובו יעלה פסטיבל הזמר המזרחי המיתולוגי של ערוץ 1 בהשתתפות זמרים מזרחיים בתחילת דרכם המוסיקלית.

במהלך יום העצמאות ישודרו בבריזה מרתון סרטי בורקס קלאסיים. בין היתר ישודרו הסרטים "סלומוניקו", "יהיה טוב סלומוניקו" ו"ישראלים מצחיקים".

מרתון סרטים נוסף הוקדש לשחקן זאב רווח ובמהלך ערב יום העצמאות וביום העצמאות ישודרו בין היתר: "פעמיים בוסקילה", "ספר נשים", "טעות במספר", "לא לעלות יותר".

ערוץ ההיסטוריה ב-YES ישדר בערב יום העצמאות סידרה בשני פרקים - "לידתה של אומה", ובה סוקר ההיסטוריון מרטין גילברט את ההיסטוריה המוקדמת של מדינת ישראל, מראשית הציונות ועד לדיונים על הפסקת הנשק בינואר 1949. פרק א' ישודר ביום רביעי בשעה 20:30, ופרק ב' ישודר ביום רביעי בשעה 21:20.

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully