וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

Custom Weather ו-LocatioNet ישתפו פעולה לאספקת תחזיות מזג אוויר כחלק משירותים מבוססי מיקום

שירות TheMarker.com

19.4.2001 / 16:26

Custom Weather מספקת נתונים ביותר מ-58 אלף ערים בעולם

Custom Weather, ספקית נתוני מזג אוויר לשוק הסלולר והאינטרנט, הממוקמת בסן פרנסיסקו, קליפורניה, הודיעה על שיתוף פעולה אסטרטגי עם LocatioNet, שפיתחה פלטפורמה אינטגרטיווית כוללת, המאפשרת מתן שירותים מבוססי מיקום בזמן אמת. באמצעות הפלטפורמה תתאפשר למשתמשים גישה למוצרי Custom Weather ושירותיה.

Custom Weather מספקת נתונים כגון דו"חות על תנאי מזג-אוויר עדכניים, תחזיות מפורטות ליומיים הבאים, תחזיות שבועיות נרחבות, עדכונים לגבי אתרי סקי, תחזיות למרינות ותחזיות לעיכובים אוויריים, זאת ביותר מ-58 אלף ערים בעולם. Custom Weather יכולה לספק את תכניה כקובצי נתונים בכל הפורמטים המקובלים, ובאמצעות כך להעניק ללקוחות שליטה מלאה בתצוגה והמחשה של מזג האוויר.

הפלטפורמה שפיתחה LocatioNet מאפשרת התממשקות יעילה לכל מערכות האיתור הקיימות בשוק, לרבות כל סוגי הרשתות הסלולריות, לוויינים וכן רשתות קרקעיות. כמו כן, פיתחה החברה מנועי מיפוי המאפשרים זמני גישה מהירים ביותר לצורך שליפת מפות מתוך מאגרי מידע ענקיים. טכנולוגיה זו פותרת ביעילות את בעיית 'צוואר הבקבוק' הנגרמת במערכות מיפוי דיגיטליות קיימות.

עוד פיתחה החברה ממשק המאפשר לכל ספקי התוכן והמידע להתחבר לפלטפורמה ולהזרים את התוכן והמידע שלהם למערכת בזמן אמת. באופן זה, מתאפשר שיתוף במשאבים בין ספקי המיקום, המפות והתוכן, המאפשר לספקי יישומים לפתח יישומים מבוססי מיקום בקלות רבה תוך התבססות על משאבי המערכת.

מערכת LocatioNet מאפשרת לחברות אחרות לפתח יישומים שונים, מבוססי מיקום, ולהציע אותם על גבי הרשת של המפעיל הסלולרי. בימים אלה נמצאת החברה בשלב ניסוי שדה של המערכת עם מספר מפעילים סלולריים. חברת LocatioNet מעסיקה כיום כ-32 עובדים בישראל ובחברה הבת בניו יורק.

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully