וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

הופסקו המגעים למכירת לייטסקייפ של ECI

שירות TheMarker.com

20.4.2001 / 13:50

החדשות האחרונות על המניות הישראליות בניו יורק

20 באפריל 2001

הופסקו המגעים למכירת החטיבה האופטית של אי.סי.איי - לייטסקייפ

המגעים למכירת החטיבה האופטית של אי.סי.איי למשקיע זר הופסקו לאחר שלא הושגה הסכמה על שווי העסקה - כך מסרו מקורבים לכור. לדבריהם, הוסכם שלקראת סוף 2001 יבחנו הצדדים את חידוש המגעים, עם ההתייצבות המשוערת בשווי חברות התקשורת.

נטרו מקיימת את הבטחתה להפסד למניה "גרוע מההערכות המוקדמות"

לאחר שהנמיכה את ההדרכה שנתנה כבר פעמיים, דיווחה נטרו על מכירות של 9.1 מיליון דולר ברבעון, לעומת מכירות של 10.5 ברבעון המקביל, לעומת תחזיות אנליסטים למכירות של 16 מיליון דולר.

החברה מסרה בעבר גם כי יש לצפות להפסד למניה שיהיה "גרוע באופן משמעותי מתחזיות האנליסטים", אך גם אלו לא שיערו כי החברה תציג הפסד של 64 סנט למניה. האנליסטים חזו הפסד של 15 סנט למניה בלבד.

19 באפריל 2001

אורכית: הכיוון שלקחנו עוד יניב תוצאות, ובינתיים נעמוד בתחזיות

באורכית בטוחים כי יעמדו בתחזית ההכנסות לרבעון השני, ש"סגור לחלוטין", לדברי החברה, ומעריכים כי יציגו במהלכו מכירות של כ-37 מיליון דולר. "אצלנו לא תראו אזהרות רווח, כי ברור לנו כמה הכנסות יהיו, וגם כמה הוצאות", מוסר בכיר בחברה.

באורכית רואים בתוצאות הרבעוניות אישוש של האסטרטגיה העסקית בחודשים האחרונים, כשגם כיום מצהירים בכירים בחברה כי המטרה העיקרית שלה היא לחכות בסבלנות להשלמת פיתוח קו המוצרים החדש, גם אם המשמעות היא היעדר רווחיות ברבעון הנוכחי וגם ברבעונים הקרובים.

OpenTV וטריון ישתפו פעולה בהקמת תשתית טלוויזיה אינטראקטיווית

חברת OpenTV, המספקת פתרונות מדיה וטלוויזיה אינטראקטיווית, וחברת טריון , יצרנית מערכות ניהול וידיאו דיגיטלי ישלבו את שרת OpenStreamer של OpenTV עם מוצר הניהול של טריון - CherryPicker, וכך יספקו פיתרון גמיש המשלב יכולות אינטראקטיוויות בטלוויזיה באופן יעיל במיוחד ברשתות טלוויזיה דיגיטליות.

פלוור בחרה את פתרונות ההוט סוואפ של ג'נגו סופטוור לשימוש במערכות WALKair 3000

ג'נגו סופטוור טכנולוג'יס, ספקית ציוד גישה מהירה לרשתות, הודיעה כי חברת פלוור , ספקית מערכות גישה רחבות פס (BWA) , בחרה להשתמש ביכולות cPCI Hot Swap במערכות הגישה שלה, תוך עבודה בתשתית תוכנת Jungo Go-HotSwap. השימוש בתוכנת ג'נגו הופך את מערכת ה-PMP של פלוור, WALKair 3000, לבעלת יכולות הוט סוואפ מלאות.

אטיוניטי, ספקית הפתרונות למסחר מקוון, הפסידה ברבעון הראשון 4.23 מ' ד'

אטיוניטי , ספקית פתרונות לעסקים מקוונים ולמסחר מקוון בין עסקים, דווחה על תוצאותיה הכספיות לרבעון הראשון של 2001 שהסתיים ב-31 במארס. ההפסד ברבעון הסתכם ב-4.23 מיליון דולר, הפסד 40 סנט למניה. בתקופה המקבילה החברה רשמה הפסדים של 13.3 מיליון דולר, או 1.31 דולר למניה.

אורכית מצליחה לעשות זאת ברבעון השני ברציפות: עוקפת את הערכות האנליסטים לרבעון הראשון

אורכית הציגה ברבעון הראשון הכנסות של 36.9, לעומת 32.4 מיליון דולר ברבעון המקביל, ותחת ההערכות בפייפר ג'פרי למכירות של 36.5 מיליון דולר. מדובר, עם זאת, בירידה לעומת הכנסות השיא של החברה ברבעון הרביעי, שהסתכמו ב-48.1 מיליון דולר.

שיפור רציני יותר לעומת התחזיות בא לידי ביטוי בשורה התחתונה: אורכית מציגה הפסד של 18 סנט למניה, לעומת הפסד של 40 סנט למניה ברבעון המקביל, ותחת התחזיות להפסד של 38 סנט מצד פייפר ג'פרי. גם בבתי השקעות "סלחניים" יותר כלפי המניה, כמו ב-CIBC אופנהיימר, ציפו להפסד של 30 סנט למניה.

אופטימיות זהירה בסלומון סמית ברני ביחס לרדוויז'ן: מותירים את המלצת ה"קנייה"

בבית ההשקעות ממשיכים להעניק למניות רדוויז'ן המלצת "קנייה", לאחר פרסום הדו"חות הכספיים של החברה. בסלומון מציבים למניות רדוויז'ן מחיר יעד של 13 דולר, הגבוה לערך פי 2 ממחירן הנוכחי של המניות בנאסד"ק.

צורן הפתיעה לטובה בדו"חות הרבעון הראשון; דיווחה על רווח של 1 סנט למניה

צורן , המפתחת שבבים לפרישה ודחיסה של קול ווידיאו, דיווחה כי הרווח ברבעון - לא כולל הוצאות על מיזוגים - הגיע ל-208,000 דולר, או רווח של 1 סנט למניה מדוללת, לעומת רווח של 3.5 מיליון דולר, או רווח של 23 סנט למניה מדוללת, ברבעון המקביל.

תחזית בית ההשקעות סלומון סמית בארני היתה כי צורן תדווח על הפסד של 3 סנט למניה, בעוד שחברת Pacific Growth Equities צפתה הפסד של 1 סנט למניה.

הכנסות החברה ברבעון הגיעו ל-19.6 מיליון דולר, עלייה של 11% לעומת הרבעון המקביל בשנה הקודמת, וגידול של 2% לעומת הרבעון הרביעי של שנת 2000. תחזית Pacific Growth Equities היתה להכנסות של 18 מיליון דולר.

אודיוקודס הצליחה לפגוש את תחזיות האנליסטים לרבעון, אך נאלצה בדרך לפרסם 2 אזהרות רווח

אודיוקודס דיווחה על הכנסות של 13.6 מיליון דולר - צמיחה של 6.6% מהרבעון המקביל, אך ירידה כואבת ביותר של 39.5% מהכנסות הרבעון הרביעי של 2000.

בינואר עוד קיוותה החברה להכנסות של 20 מיליון דולר ברבעון הראשון, אולם באמצע מארס כבר פירסמה אזהרת רווח שנייה לרבעון, לפיה הכנסותיה יהיו בטווח של 15-13.5 מיליון דולר בלבד. כעת ניתן לראות כי אודיוקודס הצליחה לעמוד בגבול התחתון בלבד של ההערכות, אך הצליחה לעקוף את התחזית הפסימית אולי של בית ההשקעות פרודנשל, שדיברה על הכנסות של 13 מיליון דולר בלבד.

18 באפריל 2001

אלביט מערכות ו-TAM הציגו שדרוג של מטוס הקרב Su-25

מניה ויצרנית המטוסים הגרוזינית TAM הודיעו במשותף על הצגת דגם משודרג של מטוס הקרב Su-25, המצויד במערכת ניווט ושיגור של נשק (WDNS) .

דגם Su-25 המשודרג - המכונה "סקורפיון" - ערך את טיסת הבכורה הרשמית שלו, בשדה התעופה של TAM בעיר טביליסי שבגרוזיה. נשיא גרוזיה, אדוארד שווארדנאזה, בכירים בממשלה ובצבא, ונציגי אלביט מערכות ו-TAM השתתפו בטקס.

אי.סי.איי השיבה מגילת לוויינים את סמנכ"ל השיווק לשעבר שלה

במסגרת מהלכי ההבראה והנסיון לבנות הנהלה חזקה, הצליחה בימים האחרונים אי.סי

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully