וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

אינטרוויז תקים מערך e-Learning עבור נובה מכשירי מדידה

שירות TheMarker.com

22.4.2001 / 11:09

נובה רכשה את מערכת ההדרכה מרחוק של אינטרוויז, שתאפשר העברת הדרכות ומידע לעובדי נובה הפזורים ברחבי העולם

אינטרוויז, המתמחה בפתרונות e-Learning, ונובה מכשירי מדידה חתמו על הסכם שיתוף פעולה ליישום מערכת מילניום 3.2, המיועדת לביצוע הדרכות מרחוק - כך הודיעה אינטרוויז.

נובה רכשה את מערכת ההדרכה מרחוק של InterWise, שתאפשר להעביר הדרכות ומידע שוטף ומעודכן לעובדי נובה הפזורים במספר אתרים ברחבי העולם. ההדרכה תתבצע באמצעות העברת אירועים חיים ושיעורים מוקלטים המותאמים למערך השירות המבוזר של החברה. המערכת של InterWise מיועדת לספק מענה לצרכי לימוד והעברת ידע, תוך חיסכון בעלויות ההכשרה.

נובה מכשירי מדידה היא חברה בינלאומית, המתמחה בפיתוח, ייצור ושיווק מערכות ניטור ומדידה לתעשיית המוליכים למחצה. לקוחות החברה מצויים בשווקים רבים בכל העולם, ובהתאם לכך מערך השירות והתמיכה מפוזר גם הוא בכל שוקי היעד בעולם.

הפיזור הגיאוגרפי והמשאבים המוגבלים מבחינת מומחי התוכן וההדרכה של החברה יוצרים מגבלה בכל הקשור להעברת ידע ומידע באופן שוטף בין מטה הארגון בישראל לבין מהנדסי השירות. בנוסף, הדרכת אנשי התמיכה בעולם באופן שוטף כרוכה בעלויות גבוהות של ניוד ושל אובדן ימי עבודה.

אינטרוויז היא יצרנית טכנולוגיה המספקת שירותים, ייעוץ, תכנים ותשתיות, שיוצרים פתרון eLearning להדרכה, שיתוף ידע, תמיכה, שירות ולימוד מרחוק על גבי רשת האינטרנט. החברה הוקמה ב-1994 על ידי הלל קוברינסקי וצבי פרנק. משרדיה ממוקמים בישראל, ארה"ב אירופה ויפאן, והיא מעסיקה יותר מ-200 עובדים.

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully