וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

כ.צ.ט מכריזה על פתיחת "חזית חדשה" בשוק תחליפי החלב לתינוקות: משיקה סדרה חדשה המותאמת לכל תינוק

נורית שר

22.4.2001 / 12:58

החברה בחרה להשיק את הסדרה החדשה בפעילות קידום מכירות שהפיקה חברת פרומרקט בהשקעה של 500 אלף דולר; מרבית המאמצים השיווקים מכוונים בשלב זה לסגל הרפואי

חברת כ.צ.ט, יצרנית, יבואנית ומשווקת תרופות בארץ, הודיעה היום כי היא "פותחת חזית חדשה" בשוק תחליפי החלב לתינוקות, עם השקת סדרה חדשה מצרפת - נובלאק. בפיתוח הסדרה הושקעו 7 מיליון דולר והיא משווקת בעולם כבר משנת 1996. מהחברה נמסר כי הסדרה החדשה כוללת 7 מוצרים, המתאימים לכל תינוק על פי תגובת מערכת העיכול שלו.

מנהלת מותג נובלאק בכ.צ.ט, בלה כספי, מסרה: "בניגוד למוצרים אחרים בשוק, הפועלים לרוב כתחליף חלב אחיד לפתרון כל הבעיות אצל תינוקות, נובלאק מציעה סדרת תחליפי חלב הנותנים מענה לבעיות ספציפיות בהזנת התינוק, יחד עם פתרון תזונתי לגדילה ולהתפתחות תקינים של התינוק".

סדרת נובלאק כוללת: נובלאק שלב 1 - מגיל 6-0 חודשים לתחושת שובע; נובלאק שלב 2 - מגיל 6 חודשים עד שנה לתחושת שובע; נובלאק AC - תרכובת מזון לתינוקות למניעת כאב בטן וגזים; נובלאק AR - תרכובת מזון לתינוקות למניעת פליטות; נובלאק HA - תרכובת מזון לתינוקות למניעת אלרגיה; נובלאק IT - תרכובת מזון לתינוקות למניעת עצירות; ונובלאק AD - תרכובת מזון לתינוקות למניעת שלשול. הסדרה החדשה תשווק החל מתחילת החודש הבא. מחיר אריזת 400 גרם הוא 35.99 שקל, למעט סוג HA שמחירו 50 שקל.

כ.צ.ט בחרה ללוות את החדרת הסדרה החדשה בפעילות קידום מכירות המיועדת בעיקר לסגל הרפואי ולצרכני רשת הסופר פארם שבסניפיה נמכרת הסדרה החדשה באופן בלעדי. הפעילות הופקה על ידי חברת קידום המכירות פרומרקט בהשקעה של 500 אלף דולר. כספי מסרה כי בימים אלה מתקיימים אירועים אזוריים לקהלי היעד. בתל אביב, בירושלים ובחיפה מתקיימים כנסי אחיות מחוזיים וגם כנסי רופאים. פרומרקט הפיקה השבוע בתל אביב את אירוע ההשקה של הסדרה החדשה.

מדי שנה נולדים בארץ כ-110 אלף תינוקות. שוק תחליפי החלב בישראל נאמד ב-350 מיליון שקל בשנה. מתחרותיה העיקריות של כ.צ.ט בשוק זה הן מטרנה של מעברות , רמדיה של מרדיה, והיינץ וסימילאק של אבוט המיוצגת בארץ על ידי פרומדיקו.

לפי דו"ח נילסן, בסיכום שנת 2000 מטרנה מובילה בשוק תחליפי חלב האם עם נתח של 48%. סימילאק הגדילה השנה את נתח השוק שלה מ-10% ל-26.5% - ככל הנראה הודות למאמצי שיווק מוגברים. רמדיה מחזיקה ב-23% מהשוק ו-2.5% מוחזקים על ידי חברות אחרות.

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully