וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

אתר ibooks יוצא בקמפיין אינטראקטיווי על פלטפורמת "המודעה המרובעת" של פורטל תפוז

נורית שר

22.4.2001 / 14:13

המודעה תמוקם בין תכני האתר ותפעיל מיני-אתר בעמודים שונים בתפוז; מתפוז נמסר כי אחוזי ההקלקה על אמצעי פרסום זה עומדים על 5% לעומת 0.5% המקובל

מיזם הספרים האינטראקטיווי הישראלי ibooks, יוצא בימים אלה בקמפיין פרסום ושיווק אינטראקטיווי. הקמפיין יעלה על גבי פלטפורמה פרסומית ייחודית לפורטל תפוז, הנקראת "המודעה המרובעת". ב-ibooks סירבו למסור את היקף ההשקעה בקמפיין.

המיזם יעלה עם מספר מודעות "מרובעות" אינטראקטיוויות, המשולבות בין תכני האתר, הצ'אטים והפורומים של הפורטל תפוז. המודעה בנויה ב-html ונראית כמו מיני-אתר אינטראקטיווי.

על עיצוב המודעה אחראים אנשי העיצוב של פורטל תפוז. באמצעות המודעה ניתן ממש לדפדף ולראות ספרים נבחרים ממספר קטגוריות, כשלחיצה על שם הספר מביאה לעמוד הקנייה באתר ibooks.

פורטל תפוז הוא הראשון בארץ להשתמש בטכנולוגיה פרסומית זו. הראשון להשתמש בפלטפורמה זו בעולם היה אתר news.com העולמי ששייך לאתר Cnet.

חברת פרטנר , הראשונה בארץ שעשתה שימוש בפלטפורמת "המודעה המרובעת", יצאה לפני מספר שבועות עם קמפיין לטלפון סלולרי של נוקיה. פרטנר לא בנתה מיני-אתר אלא יצרה מודעה אינטראקטיווית שקישרה את הגולשים עם משחק "סנייק".

מתפוז נמסר כי אחוזי ההקלקה של "המודעה המרובעת", כפי שנרשמו בקמפיין לפרטנר, עומדים על 5% (לעומת כ-0.5% המקובלים באמצעי הפרסום הסטנדרטיים), וכי להערכת החברה, אחוזי ההקלקה על קמפיין שעושה שימוש במיני-אתר יהיו אף גבוהים יותר.

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully