וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

טלנולדג' ואלרון טלסופט יפתחו פיתרון למכירת שירותי תוכן על בסיס השימוש בהם

שירות TheMarker.com

22.4.2001 / 14:58

במסגרת ההסכם ביניהן ישולב Total-e של טלנולדג' עם InterTools של אלרון טלסופט

חברת טלנולדג' הישראלית, המספקת פתרונות לחיוב, לתמיכה בלקוחות ולניהול התחשבנות בין ספקים ושותפים, וחברת אלרון טלסופט, המפתחת פתרונות לניהול אספקת שירותים, הודיעו כי יפתחו יחד פיתרון שיאפשר לספקי שירותים לתמחר ולחייב לקוחות ישירות בהתאם לשימוש שלהם בשירותי תוכן.

יכולת חדשה זו מיועדת לסייע לספקים להפיק הכנסות נוספות ממגוון רחב של שירותים, כגון וידיאו על פי דרישה, שירותי מדיה זורמת, שירותים רחבי פס וסינדיקציית תוכן.

החברות מציינות כי ספקי שירותים מספקים היום לרוב שירותים תמורת תעריף חודשי אחיד, ואין ביכולתם לשווק או למכור שירותי תוכן בודדים על בסיס תשלום הנקבע על פי השימוש בפועל.

לדברי אורן גלנץ, מנכ"ל ונשיא טלנולדג', טלנולדג' ואלרון טלסופט יציעו יחד דרך משופרת למכירת תוכן, כזו שתאפשר לספקי שירותים ליצור הכנסות על בסיס השימוש עבור כל סוג של שירות הנרכש על ידי הלקוחות.

"זיהינו אצל ספקים את הצורך ליצור הכנסות מתוכן, ואנו צופים כי הפיתרון המשותף שלנו יענה על צורך זה", אמר בריאן ביין, סמנכ"ל שיווק באלרון טלסופט. "המוצר של טלנולדג', Total-e, מתאים בצורה מושלמת לפלטפורמת ה-InterTools שלנו, והוא מאפשר לספקי שירותים להתאים את המערכת לצורכיהם הספציפיים, כך שיוכלו להעריך ולחייב בזמן אמת עבור שירותי תוכן".

במסגרת ההסכם ישולב Total-e של טלנולדג' יחד עם InterTools של אלרון טלסופט, כך שהפיתרון המשולב יאפשר לספקים למכור שירותים עשירי תוכן על בסיס השימוש בהם, לפתח תוכניות תמחור מותאמות אישית, לתמוך בפיקוח של הורים על תוכן המתאים למבוגרים בלבד ולחייב חשבונות של לקוחות בזמן אמת.

חברת טלנולדג' הישראלית עוסקת בפיתוח פתרונות חיוב לספקי תקשורת רחבת פס, ספקי תוכן וספקי יישומים בעלי ערך מוסף. לטלנולדג' משרדי מטה בבוסטון, שני מרכזי פיתוח בישראל וכן משרדי מכירות באנגליה, צרפת, איטליה וגרמניה. מייסדי החברה הם אורי ערד ואורן גלנץ, המשמש מנכ"ל ונשיא החברה, כשאת הפעילות בארץ מנהל אלי גונן.

אלרון טלסופט, החברה הבת של אלרון אלקטרוניקה, מפתחת פתרונות לניהול אספקת שירותים, פלטפורמות לניהול רשתות ומאפשרת לחברות טלפונים להתקין ולהפעיל במהירות שירותי IP, כך שניתן לספק ולהתמיד באספקת שירותים ויישומים בעלי ערך מוסף.

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully