וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

IMH תייצג מסחרית בישראל את ערוץ האופנה הצרפתי Fashion TV

שירות TheMarker.com

22.4.2001 / 16:24

חברת המדיה תשווק חבילות פרסום הכוללות פרסומות וסקרולים המבוססים על רפיטיציה לאורך יום השידורים

חברת IMH( International Media House) תהיה הנציגה המסחרית בישראל של ערוץ האופנה הצרפתי FTV( Fashion TV) . כך מסר היום דן רון, מנכ"ל IMH, נציגת תאגיד התקשורת Viacom שבבעלותה MTV ו-VH1. נציגת התוכן של FTV בישראל היא טלית תקשורת בע"מ, בבעלות יהודה טלית.

במסגרת הזיכיון תשווק IMH חבילות פרסום משולבות הכוללות תשדירים בערוץ, חשיפות באתר האינטרנט www.ftv.com וסקרולים (כיתובים רצים). לדברי רון, הסיבה למבנה שידור הפרסומות נובע מכך שהערוץ מאופיין בכניסות ויציאות רבות של הצופים במשך היום והחזרות הרבות הכלולות בחבילת הפרסום מגדילות את ההזדמנות של הצופים לצפות ולהיחשף לפרסומות. לערוץ חלון פרסום אחד הנקלט בו זמנית בכל אירופה. מדי שעה יש חמש הפסקות של פרסומות באורך של דקה אחת בלבד, על מנת ליצור בולטות ובידול של המפרסמים.

על פי הערכות, במהלך שנת 2000 גלגל FTV בישראל כחצי מיליון שקל. בין המפרסמים הישראלים נמנים ד"ר פישר, קרלסברג, קלאב מרקט, המשביר לצרכן והאגודה למלחמה בסרטן. על פי הסקר האחרון של TGI, במחצית השנייה של 2000 היו 48% מהצופים בערוץ גברים ו-52% הן נשים בגילאים 49-25 (קבוצת גיל המהווה כ-55% מכלל האוכלוסייה הבוגרת בישראל).

ערוץ FTV, בבעלות מישל אדם ליסובסקי, החל לפעול בצרפת במאי 97'. בישראל החל הערוץ לפעול לפני כשנתיים וכיום הוא משודר באמצעות כל חברות הכבלים והלוויין.

IMH - International Media House היא הנציגה המסחרית של תאגיד התקשורת ויאקום בישראל, הכולל את ערוצי המוסיקה: MTV, VH1, VH1 CLASSIC, MTV EXTRA, M2, MTV BASE. IMH הוקמה בינואר 2001 על-ידי קבוצת ידיעות אחרונות, קבוצת מפל תקשורת ורון מדיה בשליטת דן רון.

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully