וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

דו"חות הרבעון הראשון של דיסקונט ניו יורק: צמיחה של 12.8% ל-15.8 מיליון דולר

סקירת עיתונים / מעריב

23.4.2001 / 8:30

העיתון האמריקני "קריינס": דיסקונט ניו יורק הוא הבנק השמיני בגודלו במדינת ניו יורק, כך מדווח "מעריב"

הרווח הנקי של בנק דיסקונט ניו יורק גדל ברבעון הראשון של 2001 ב-12.8%, בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד והסתכם ב-15.8 מיליון דולר. כך עולה מהדו"חות הכספיים של הבנק שפורסמו אתמול. רווח זה מהווה תשואה של 14.53% על ההון העצמי במונחים שנתיים, כך מדווח "מעריב".

דיסקונט ניו יורק הוא הבנק הישראלי הראשון המפרסם את הדו"חות לרבעון הראשון של 2001. לאומי ניו יורק אמור לפרסם את הדו"חות הכספיים מחרתיים. דיסקונט ניו יורק נחשב לגדול הבנקים הישראליים הפועלים בארה"ב והרווחי ביותר ביניהם. סך הנכסים המנוהלים בבנק מסתכם ב-5.7 מיליארד דולר וההון העצמי עומד על 446.2 מיליון דולר.

על-פי דירוג העיתון האמריקני "קריינס", דיסקונט ניו יורק הוא הבנק השמיני בגודלו במדינת ניו יורק. לאומי ניו יורק ניצב במקום ה-13 ברשימה.

בהנהלת דיסקונט ניו יורק הוחלט באחרונה על הרחבת תחומי הפעילות של הבנק לתחומי הליסינג, המשכנתאות ופעילות ברוקרייג' בשוק ההון. הבנק פועל על מנת לקבל מעמד של חברת אחזקות פיננסית, שתאפשר את הרחבת פעילותו לתחומים נוספים.

נשיא דיסקונט ניו יורק, אריה שר, אמר כי גם ברבעון הראשון של 2001 נמשכה מגמת הגידול ברווחי הבנק, במקביל לכניסתו לתחומי פעילות נוספים. בתפקיד יו"ר דירקטוריון הבנק בניו יורק מכהן אריה מינטקביץ'.

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully