וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

בקווב עומדת בתחזיות המונמכות: דיווחה על הפסד של 7 מיליון דולר או 18 סנט למניה

סוכנויות הידיעות

23.4.2001 / 23:53

החברה עמדה גם בתחזיות ההכנסות המונמכות שפירסמה בתחילת החודש; דיווחה על הכנסות של 7.2 מיליון דולר

בקווב פירסמה את תוצאותיה הכספיות לרבעון הראשון של 2001. החברה מדווחת על הפסד נקי של 7 מיליון דולר, או 18 סנט למניה, בנטרול חיובים חד פעמיים הנוגעים לפיצוי למניה ולרכישות שביצעה החברה. בכך עומדת בקווב קרוב לקצה העליון של טווח תחזיות הרווח המונמכות שפירסמה בתחילת החודש. ברבעון הראשון בשנת 2000 הפסידה החברה 1.7 מיליון דולר, או 5 סנטים למניה. ברבעון הרביעי של שנת 2000 הסתכם ההפסד הנקי של החברה ב-4.7 מיליון דולר, או 12 דולר למניה.

ללא נטרול החיובים החד פעמיים מגיעים הפסדי החברה ל-7.9 מיליון דולר, או 21 סנט למניה, לעומת הפסד נקי של 2.2 מיליון דולר, או 6 סנט למניה בתקופה המקבילה בשנה הקודמת. החברה דיווחה על הכנסות של 7.2 מיליון דולר, לעומת 8.9 מיליון דולר בתקופה המקבילה. כשהנמיכה את תחזיות הרווח וההכנסות ב-2 באפריל אמרה בקווב כי הכנסותיה יהיו בטווח של 7.4-7 מיליון דולר - כמעט ללא צמיחה כלל מהכנסות הרבעון הרביעי של 2000, שהיו 7.1 מיליון דולר.

בקווב מפתחת ומשווקת תוכנות להעברת מידע בארגון באמצעות רשת האינטרנט - תוכנות המבוססות על טכנולוגיית הדחיפה (Push). הגולש המחובר לאינטרנט מקבל למחשבו מידע מערוצי מידע שונים, מבלי להמתין זמן רב עד שהמידע יגיע אליו. החברה נסחרת בבורסת הנאסד"ק לפי שווי של 59 מיליון דולר בלבד. בימי השיא שלה שווי החברה היה יותר ממיליארד דולר.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully