וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

IFN תשתמש במערכת זיהוי ביומטרי של WonderNet

צורי דאר

24.4.2001 / 17:25

המערכת תאפשר למשתמשי Wins של IFN לאגור במאגרים הממוחשבים מסמכים חתומים בחתימה אלקטרונית, שאומתה באמצעות המערכת של WonderNet

חברת IFN חתמה על הסכם לשיתוף פעולה עם חברת WonderNet, המפתחת ומשווקת פתרון ייחודי של חתימה ביומטרית על גבי מסמכים. במסגרת שיתוף הפעולה תשלב IFN את הפתרון של WonderNet במערכת Wins, פרי פיתוחה.

WonderNet פיתחה מערכת של זיהוי חתימות על פי פרמטרים של איפיון החותם: מהירות הכתיבה, לחץ על הנייר, כיוון הכתיבה ועוד. המערכת מורכבת מ-3 חלקים: אביזר שקולט את החתימה, מערכת שמנתחת אותה, ושרת המאמת את החתימה.

שיתוף הפעולה יאפשר למשתמשי Wins לאגור במאגרים הממוחשבים מסמכים חתומים בחתימה אלקטרונית, שאומתה באמצעות המערכת של WonderNet - דבר המבטיח ברמה גבוהה של וודאות, כי החותם הוא אכן מי שהוסמך לחתום, וכי לא נעשו במסמך כל שינויים לאחר החתימה.

כמו כן יתאפשר למשתמשי WINS לאשר ביצוע פעולות רגישות במערכת באמצעות חתימת ידם ולא רק ע"י הקשת סיסמה, כמקובל כיום במערכות מידע.

מנכ"ל IFN, אלון שטרסמן, מסר כי הצירוף של חתימות ביומטריות מאובטחות למסמכים המאוחסנים במאגרי הנתונים, מהווה ערך מוסף עבור לקוחות החברה, עליהם נמנים בעיקר ארגונים, אשר להם כמויות גדולות של מסמכים המצריכים חתימות.

אלכס הרמן, מנהל השיווק בחברת WonderNet, מסר כי במסגרת הסכם שיתוף הפעולה עם IFN, תשווק IFN את מערכת החתימות הביומטריות של WonderNet כחלק אינטגרלי ממערכת Wins לכל הלקוחות בארץ ובעולם.

מערכת Wins מאפשרת ניהול מתקדם של המידע ותהליכי העבודה בארגון (eProcess), ומאפשרת לשלב מידע בצורות שונות (eContent) לרבות מסמכי נייר, וידיאו ואודיו, תמונות, מסמכים הנכתבים במעבד תמלילים, מסמכי אינטרנט (HTML), מסמכי XML, דואר אלקטרוני ועוד.

IFN מבצעת פרויקטים בתחום ה-e-Business, כולל ניהול ארכיווים אלקטרוניים, ניהול מסמכים וניהול ממוחשב של תהליכי עבודה. החברה פעילה במיגוון סקטורים ובין לקוחותיה בישראל נמנים בנק לאומי , בנק הפועלים , ויזה כ.א.ל, בזק בינלאומי, פרטנר-אורנג', כלל ביטוח , הפניקס , משרדי ממשלה, צה"ל ועוד. החברה נמצאת בבעלות חברת סקר, היזמים והציבור.

WonderNet הוקמה ביולי 1998 כשת"פ בין Wacom היפאנית לבין Graphitech הישראלית, המתמחה בתיב"ם אומנותי. החברה נמצאת כבר בשלב של מכירות, ובין לקוחותיה גורמים במערכת הביטחון, בנקים, בורסות, חברות העוסקות בכרטיסים חכמים ואינטגרטורים שונים.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully