וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

נורטל בחרה במערכת ה-MetroCentral של Sheer Networks כמערכת ההפעלה לניהול ציוד הרשת שלה

אלי דניאל

24.4.2001 / 19:34

שיר נטוורקס עוסקת בפיתוח פתרונות מתקדמים לניהול שירותי רשתות פס רחב; בראשית החודש הודיעה שיר נטוורקס על חתימת הסכם שיתוף פעולה עם חברת Copper Mountain האמריקאית

חברת הסטארט אפ שיר נטוורקס - Sheer Networks, ספקית של פתרונות מתקדמים לניהול שירותי רשתות פס רחב, הודיעה היום כי חברת נורטל בחרה במערכת ה- MetroCentral, ליבת מערכת ניהול רשתות הפס הרחב של שיר נטוורקס, כרכיב באפליקציית ניהול ציוד הרשת שלה.

מערכת ה-MetroCentral של שיר תהווה מרכיב בסיסי במערכת ניהול רשתות הפס הרחב של נורטל. מערכת ה-MetroCentral מתממשקת עם רכיבי הרשת על מנת לדגום מידע על רכיבים ברשת וללכוד אירועים שונים ברשת. המערכת מחליפה מידע עם תחנות MetroCentral אחרות לשם יצירת תמונה אחידה, קולקטיווית ומבוזרת של מרכיבי הרשת והקשרים ביניהם.

מערכת ניהול רשתות פס רחב של החברה יוצרת תמונה דינמית בזמן אמת של ההיבטים הלוגיים והפיסיים של הקשרים ברשת, כגון קישורי חומרה, התלות בין השירות לחיבור לרשת, והתלות ההדדית בין שכבות תקשורת גבוהות ונמוכות ובתוך אותה שכבת תקשורת.

בשיר נטוורקס, שנוסדה ב-1999 במטרה לפתח פתרונות לניהול הפעילות ברשתות פס רחב - פתרונות שיתאימו לרשתות הגדלות במהירות, מציינים כי המערכת המשותפת מתוכננת להיות זמינה ברבעון השלישי של 2001.

שיר נטוורקס ביצעה עד כה שני גיוסי הון, כשבגיוס האחרון של החברה, שהתבצע בחודש ספטמבר 2000, גייסה החברה 30 מיליון דולר, לפי שווי חברה של 110 מיליון דולר אחרי הכסף. בגיוס זה נטלו חלק קרן JK&B Capital, קרן JVP - Jerusalem Venture Partners, ונשיא אורקל לשעבר, ריי ליין, שהצטרף לדירקטוריון החברה. בנוסף, קרן Capital Rein, שהשקיעה בחברה בסבב הגיוס הראשון, הצטרפה אף היא למשקיעים בחברה.

הפלטפורמה של החברה פותרת את בעיות הקצאת המשאבים והמעקב (Surveillance) ברשתות פס רחב רחבות היקף, גדלות ומוכוונות שירות.

ההתבססות על ארכיטקטורה מבוזרת, שמושתתת על טכנולוגיית סוכנים עצמאיים - Autonomous Agent Technology, מאפשרת לחברה להציע תשתית ייחודית, המבטיחה ניהול רשת יעיל, ללא תלות בגודל הרשת ושיפור שירותי ה-OSS - Operating Support System וה-BSS - Business Support System.

נשיא ומנכ"ל שיר נטוורקס, שרון ברקאי, מסר כי "רשתות מידע אמינות ורווחיות הן הבסיס לתקשורת ציבורית. שיר נטוורקס מציעה תשתית טכנולוגית, שאנו מאמינים כי תהפוך לסטנדרט בפועל של ניהול רשתות פס רחב, עליו תסתמך טכנולוגיית הפעלת הרשתות". ברקאי הוסיף כי "לנורטל ולשיר נטוורקס חזון משותף לפיתוח פתרונות הפעלה וניהול של רשתות, שיסייעו לספקי ציוד ושירותים להתגבר על בעיות ניהול השירות ברשתות פס רחב גדלות".

ראוי לציין כי בראשית חודש זה הודיעה שיר נטוורקס על חתימת הסכם שיתוף פעולה עם חברת Copper Mountain האמריקאית.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully