וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

טריון עקפה את תחזיות האנליסטים

שירות TheMarker.com

25.4.2001 / 15:29

החדשות האחרונות על המניות הישראליות בניו יורק

25 באפריל 2001

טריון עקפה את תחזיות האנליסטים ומצפה לשיפור בתוצאות הרבעון השני

טריון הציגה מכירות של 54 מיליון דולר, ב-8 מיליון דולר יותר מהערכת המכירות של ג'יי.פי מורגן. מדובר בירידה של 9% מהכנסות של 59.3 מיליון דולר ברבעון המקביל. טריון והצליחה להגדיל את קופת המזומנים שלה לסכום נאה של כ-427 מיליון דולר.

DSPG מכה את התחזיות בשורת הרווח אך לא במכירות

יצרנית השבבים הישראלית די.אס.פי.ג'י דיווחה על תוצאותיה הכספיות לרבעון הראשון של שנת 2000. הרווח ברבעון הגיע ל-5.66 מיליון דולר, או רווח של 21 סנט למניה, המהווה ירידה של 3% לעומת הרבעון המקביל. תחזית האנליסטים היתה רווח של 19 סנט למניה.

ואיו: התחילה ב-8 מ' ד', ירדה למיליון דולר ולבסוף הגיעה עם 670 אלף דולר

בחודש מארס פירסמה ואיו אזהרת רווח חמורה, בה הציגה רף עליון להכנסות של מיליון דולר ברבעון, לעומת תחזית מוקדמת שהצביעה על הכנסות של 8 מיליון דולר. אך מהדו"ח שמפרסמת עתה החברה עולה כי הכנסות החברה נמוכות ב-33% מרף זה, ועומדות על 670 אלף דולר בלבד.

24 באפריל 2001

באופטיבייס חשים ירידה בצמיחה ב-2001 - אך מסתכלים קדימה באופטימיות

ברבעון השני צופה אופטיבייס מכירות של לא יותר מ-8 מיליון דולר, כפי שדיווחה ברבעון הראשון, וההאטה צפויה לבוא לידי ביטוי גם ברבעונים הקרובים.

באופטיבייס מעריכים כי החברה תציג צמיחה של 20%-10% במהלך 2001, וזאת תחת תחזית קודמת לצמיחה של 70%-50%. הערכה זו מוצאת את ביטויה גם בשורה התחתונה. אם ברבעון הראשון הציגה אופטיבייס הפסד של 8 סנטים למניה, הרי שברבעון השני צפוי ההפסד לגדול, ולהסתכם ב-20-16 סנט למניה. גם במישור השנתי מורידה אופטיבייס תחזיות, ועתה היא מצפה להפסד שינוע בטווח של 0.49-0.37 דולר למניה, לפי מצב הדברים בשוק.

אך למרות הירידה במכירות והגידול בהפסדים, לא מתכוונת אופטיבייס לקצץ בהוצאות הפיתוח, ואלו אף יגדלו. בחברה מצהירים כי ההוצאות על מו"פ יסתכמו ב-13 מיליון דולר ב-2001, מתוכם כ-2.8 מיליון דולר הוצאות ברבעון הראשון.

בפריסייס מעלים את תחזית הצמיחה ומצהירים כי החברה תגיע לרווחיות ברבעון הרביעי של השנה

בפעם ה-14 ברציפות מצליחה פריסייס להציג תוצאות שיא, וגם ברבעון הראשון היא מביסה את תחזיות האנליסטים. בפריסייס מעריכים כי החברה תציג מכירות של 12.1 מיליון דולר ברבעון השני, לעומת מכירות של 11.5 מיליון דולר ברבעון הראשון.

במריל לינץ' הותירו את המלצת ה"קנייה" למניה על כנה, ומחיר היעד של 26 דולר - גבוה בכ-18% ממחיר המניה הנוכחי.

נקודת האור של ECI: הכנסות החברה הבת ECTel צמחו בכ-40% ל-18 מ' ד'

החדשות הטובות מכיוונה של אי.סי.טל , העוסקת בפיתוח מערכות למניעת הונאה, הן לא רק הצמיחה, אלא גם העובדה שהחברה מצליחה להכות במעט גם את תחזיות האנליסטים.

אי.סי.טל סיימה את הרבעון הראשון של שנת 2001 עם הכנסות של 18.2 מיליון דולר - צמיחה של 38% ביחס להכנסות שרשמה החברה ברבעון המקביל, וצמיחה של כ-8% ביחס לרבעון הרביעי של 2000.

קומברס תספק פיתרון מסרים מאוחדים בפרישה רחבה לחברה בת של T-Mobile הבינלאומית

חברת קומברס , ספקית של מערכות תוכנה וחומרה לשירותי מולטימדיה ברשתות תקשורת, הודיעה כי T-Mobil, חברה בת לשירותי טלפון סלולרי של T-Mobile הבינלאומית, בחרה בה כספקית שירות מסרים מאוחדים (UM) עבור מנוייה.

פיתרון המסרים המאוחדים של קומברס יאפשר למנויי T-Mobil לגשת להודעות קול, פקס ודואר אלקטרוני דרך תיבת דואר יחידה. הפיתרון מאפשר ל-T-Mobil להרחיב את המערכת ככל שבסיס לקוחותיה יתרחב ולהציע פורטפוליו של שירותי מסרים מהדור הבא לכ-20 מיליון מנוייה.

ווקלטק מדווחת על ירידה של 9% במכירות; השלימה פיטורים של 16% מעובדיה

הכנסות ווקלטק הסתכמו ב-11.2 מיליון דולר, עלייה של 34% לעומת 8.3 מיליון דולר ברבעון המקביל בשנה הקודמת, אך ירידה של 9% לעומת 12.3 מיליון דולר ברבעון הרביעי של 2000. החברה דיווחה על הפסד של 6.7 מיליון דולר, 55 סנט למניה, לעומת הפסד של 6.1 מיליון דולר, 51 סנט למניה ברבעון המקביל בשנה הקודמת.

החברה נקטה בצעדי ארגון מחדש שיובילו להוצאה של 2.2-1.7 מיליון דולר במהלך הרבעון השני. החברה סיימה את הליכי פיטורים של 63 מעובדיה, 16% מכוח העבודה.

הדו"חות של צ'ק פוינט - אנליסט בכיר: "פעם ראשונה שהחברה מאכזבת את השוק"

לאחר אין ספור רבעונים בהם נהגה צ'ק פוינט להפתיע לטובה את האנליסטים והמשקיעים כאחד, מדווחת החברה על תוצאות המהוות אכזבה מסוימת עבור המשקיעים.

הכנסות החברה ברבעון הראשון של השנה הסתכמו ב-145 מיליון דולר - נמוכות מעט מתחזיות שלושת בתי ההשקעות הגדולים סלומון סמית ברני, גולדמן סאקס ומריל לינץ'. אלה צפו הכנסות של בין 150-147 מיליון דולר. ברבעון שעבר מכרה החברה ב-140.4 מיליון דולר, כך שהיא רשמה צמיחה של 3.2% מהרבעון הקודם ושל 85.4% מהרבעון המקביל.

מנגד, בשורת הרווח הנקי מצליחה החברה לעקוף את התחזיות. צ'ק פוינט סיימה את הרבעון עם רווח של 83.7 מיליון דולר או 32 סנט למניה. זאת, לעומת תחזית האנליסטים לרווח של 29 סנט למניה ברבעון זה. ברבעון שעבר, הרביעי של 2000, דיווחה החברה על רווח של 31 סנט למניה וברבעון המקביל הרווח היה 13 סנט.

בריטליקס מעריכים כי הכנסות החברה ברבעון הראשון יסתכמו בכ-14 מ' ד'

ריטליקס הודיעה כי דו"חותיה הכספיים לרבעון הראשון של השנה יפורסמו ביום שני ה-14 במאי. כמו כן, הודיעה החברה כי היא מעריכה שהכנסותיה ברבעון יסתכמו בכ-14 מיליון דולר, וכי היא תסיים גם את הרבעון הראשון ברווח תפעולי.

זן ריסרץ' של גילה רוכשת את פעילות ונכסי החברה הבת של טיוגה, סיליקון ואליו, ב-22.25 מ' ד'

בתחילת החודש אמר נשיא ומנכ"ל חברת טיוגה , דגלאס גודייר, כי החברה שוקלת מספר שותפויות ואפשרויות פעולה עבור סיליקון ואליו, החברה הבת שלה, שיכולות אף לכלול מכירה שלה. גודייר לא ציין האם יש משהו קונקרטי על הפרק, אך כעת מסתבר שדווידי גילה

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully