וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

סיגנצ'ר בנק מקבוצת בנק הפועלים פותח 6 סניפים בניו יורק; יספק מגוון שירותים בנקאיים ושירותי ברוקראז'

גולן פרידנפלד

1.5.2001 / 14:18

במקביל לשירותים הבנקאיים, הקים הבנק חברה שתספק שירותי ברוקראז' לניירות ערך ולמוצרים פיננסיים אחרים

בנק הפועלים פותח באמצעות סיגנצ'ר בנק (בנק אמריקאי מקבוצת בנק הפועלים) 6 סניפים חדשים בניו יורק. 5 מתוכם ממוקמים במנהטן וסניף אחד ממוקם בברוקלין. הסניפים יספקו מגוון שירותים פיננסיים ושירותי ברוקראז' ללקוחות אמריקאיים אמידים. פעילותו של הבנק, שיפעל כיישות משפטית נפרדת מבנק הפועלים, מתגברת את נוכחותו של בנק הפועלים בניו יורק.

במקביל, הוקמה חברת Signature Securities, שתספק שירותי ברוקראז' לניירות ערך ומוצרים פיננסיים אחרים. הקמתם של הבנק ושל חברת הברוקראז' היא חלק ממדיניות הבנק להרחבת פעילות הבנקאות הפרטית הבינלאומית.

סיגנצ'ר בנק, בראשותו של ג'ו ד'פאולו, הינו בנק אמריקאי בבעלות מלאה של בנק הפועלים, והוא הוקם במטרה לשרת לקוחות פרטיים אמידים.

שלמה נחמה, יו"ר הדירקטוריון של בנק הפועלים, אמר כי "כאשר בנקים בינלאומיים אחרים מסתכלים על השוק בניו יורק, הם חושבים במונחים של רכישות, או שהם מתחילים בקטן - עם סניף אחד. אנחנו מאמינים שרק גישה חדשה לאספקת שירותים פיננסיים תיתן מענה הולם לצרכיהם של אנשים ועסקים מצליחים".

בנק לאומי פתח לפני כחודשיים סניף בעמק הסיליקון שבארה"ב, שישרת את חברות ההיי-טק, תוך התמקדות בייזום, מימון, מסחר ומגוון רחב של שירותי השקעות. הקמתו של הסניף בסן חוזה באה להרחיב את פעילותו של לאומי ארה"ב בתחום ההיי-טק ואת נוכחותו בקליפורניה.

ד"ר זלמן סגל, מנכ"ל לאומי ארה"ב, מסר אז כי מטרת פתיחתו של הסניף היא הרחבת היחסים הסינרגטיים של קבוצת לאומי עם פירמות ישראליות המרחיבות את עסקיהן בעמק הסיליקון.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully