וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

בנק דיסקונט רוכש מאינטרוויז מערכת eLearning

שירות TheMarker.com

1.5.2001 / 15:10

יציע ללקוחותיו הדרכות מקוונות באמצעות "המכללה ברשת"

טלבנק דיסקונט וחברת אינטרוויז הודיעו כי לאחר שנתיים של הרצת פרויקט "מכללה ברשת" החליט הבנק על רכישת מערכת ה-eLearning של חברת אינטרוויז הישראלית. במסגרת הפרויקט שהחל בשנת 1999 נערכו הרצאות Live רבות ללקוחות הבנק באמצעות האינטרנט.

ה"מכללה ברשת" של טלבנק דיסקונט מתוכננת להוות מרכז מידע אונליין כלכלי נגיש וזמין לקהל הלקוחות של בנק דיסקונט, ולהעניק מידע כלכלי בנושאים מגוונים בפורמט של הרצאות מוקלטות ע"פ ביקוש והרצאות אינטראקטיוויות שהוקלטו בנושאים שונים.

בכוונת טלבנק דיסקונט לפתח את ה"מכללה ברשת" ולשלבה כחלק מהאסטרטגיה השיווקית של הבנק. בדרך זאת, בנוסף לשירותים הפיננסיים, טלבנק דיסקונט יציע ללקוחותיו שירותי eLearning עבור שורה של קורסים והרצאות בנושאים פיננסיים, בשילוב מפגשים וירטואליים "חיים" ולמידה עצמית.

בנוסף יועברו קורסים והרצאות בנושאים שאינם בהכרח מתחום הפיננסיים באמצעות שותפים אסטרטגיים של אינטרוויז, שהם ספקי תוכן בנושאים כמו הדרכות בנושא מחשב - Office 2000, תקשורת, אינטרנט, לימוד שפות, כלכלה ולימודי ניהול.

טלבנק דיסקונט הוא שירות ללקוחות בנק דיסקונט, המאפשר למנויים לקבל מידע כללי ואישי ולבצע פעולות פיננסיות באמצעות ערוצים שונים.

אינטרוויז הוקמה ב-1994 על ידי הלל קוברינסקי וצבי פרנק. משרדיה ממוקמים בישראל, ארה"ב, אירופה ויפאן, והיא מעסיקה מעל 200 עובדים.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully