וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

בנק הפועלים הקים חברה בת בניו יורק ופתח 6 סניפים

הארץ

2.5.2001 / 7:19

זהו המהלך הבינלאומי הראשון שמבצע הבנק מאז העברת הבעלות בבנק לקבוצת אריסון-דנקנר

מאת סמי פרץ

בנק סיגניצ'ר, מקבוצת בנק הפועלים , החל אתמול את פעילותו וחנך 6 סניפים בניו יורק. סיגניצ'ר היא חברה בת בבעלות מלאה של בנק הפועלים, שהוקמה כדי לגייס לקוחות פרטיים אמידים בעיר ניו יורק. זהו המהלך הבינלאומי הראשון שמבצע הבנק מאז העברת הבעלות בבנק לקבוצת אריסון-דנקנר בספטמבר 97'.

מאז רכישת הבנק הצהירו מנהליו ובעליו על כוונתם לפתח פעילות בינלאומית, אך רק בחודשים האחרונים בוצע המהלך הראשון להקמת סיגניצ'ר.

בראש הבנק המעסיק כ-150 עובדים עומד ג'ו ד'יפאולו, שניהל בעבר את חטיבת שירות הלקוחות בבנק ריפבליק. אחד היעדים המרכזיים של הבנק הוא לגייס את האוכלוסייה היהודית האמידה בעיר, תוך ניצול הקשרים האישיים של כמה ממנהלי הסניפים שהועסקו בעבר בבנק ריפבליק. הבנק לא מתכוון לפתח מוצרי השקעה פרטיים אלא להציע ללקוחות מוצרים של גופים פיננסיים אחרים. יעדי הבנק הם לגייס כ-2,500 לקוחות ולנהל נכסים בסכום של 2 מיליארד דולר בתוך שלוש שנים.

יו"ר הבנק הוא סקוט שי, המשמש דירקטור בבנק הפועלים מטעם קבוצת הייפריון השותפה בגרעין השליטה בבנק. ההון העצמי ההתחלתי הוא 42 מיליון דולר.

יו"ר דירקטוריון בנק הפועלים, שלמה נחמה, אמר אתמול כי "כאשר בנקים בינלאומיים אחרים מסתכלים על השוק בניו יורק, הם בדרך כלל פועלים במונחים של רכישות או מתחילים בקטן עם סניף אחד.

"אנחנו מאמינים שרק גישה חדשה לאספקת שירותים פיננסיים תיתן מענה הולם לצרכיהם של אנשים ועסקים מצליחים. החזון והניסיון של צוות הניהול מקנים לנו את הביטחון והיכולת לנוע במהירות ובנחישות בשוק הניו יורקי".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully