וואלה!
וואלה!
וואלה!

מלנוקס רכשה מיבמ כלים לאימות תכנון תמורת 3.6 מיליון דולר במזומן ובמניות

הארץ

2.5.2001 / 7:49

מלנוקס היא חברה ישראלית בבעלות פרטית המתמחה בתכנון שבבי תקשורת המיועדים לשוק השרתים, התקשורת והאחסון

מאת רוני ליפשיץ

מעבדות המחקר של יבמ בחיפה וחברת הסטארט-אפ הישראלית מלנוקס טכנולוגיות חתמו על הסכם ראשון מסוגו, שבמסגרתו תשתמש מלנוקס בכלי אימות התכנון של יבמ לפיתוח שבבי תקשורת בפרוטוקול InfiniBand, תמורת תשלום במזומן ובמניות של מלנוקס, בשווי כולל של 3.6 מיליון דולר.

יבמ תספק למלנוקס טכנולוגיות לאימות התכנון של רכיבי תקשורת - טכניקה המאפשרת לבדוק את ביצועי השבב המתוכנן בלי לייצר אותו בפועל. מנכ"ל מלנוקס, אייל ולדמן, אמר שהשימוש בכלי אימות התכנון בתחום זה יסייע לחברה להוציא לשוק שבבים יעילים יותר.

מלנוקס היא חברה ישראלית בבעלות פרטית המתמחה בתכנון שבבי תקשורת המיועדים לשוק השרתים, התקשורת והאחסון. במסגרת ההסכם, תקבל החברה גישה לטכנולוגיות אימות פורמלי, הבנויות מאלגוריתמים שפותחו במעבדת המחקר בחיפה ומנתחות אוטומטית את מידת ההתאמה של הרכיב לדרישות.

באחרונה הציגה מלנוקס את משפחת המוצרים הראשונים שלה לתקשורת בתקן InfiniBand, התומכת בקצבי תעבורה של 2.5 ו-10 ג'יגה-ביט בשנייה ומסוגלת לעבוד בשילוב שבבים מתוצרת יצרנים אחרים. משפחת המוצרים הזאת כוללת מתגים, מחברים לערוץ מחשב מארח (HCA) ומחברים לערוץ התקן היעד .InfiniBand

יבמ היא היצרנית הגדולה בעולם של שבבים ייעודיים ליישומים מוגדרים (ASIC). רוב כלי אימות התכנון שבהם משתמשת יבמ העולמית פותחו במעבדות המחקר של יבמ בחיפה.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully