וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

אינטרנט זהב תשיק שיחות בינלאומיות בשבוע הבא

הדר חורש

20.7.2004 / 9:03

תהיה החברה הרביעית שנכנסת לשוק השיחות הבינ"ל אחרי בזק בינלאומי, קווי זהב וברק. תעלה מסע פרסום נרחב בהשתתפות איש הטלוויזיה חיים הכט

חברת אינטרנט זהב תשיק את שירותי השיחות הבינלאומיות ביום חמישי בשבוע הבא. אינטרנט זהב תהיה החברה הרביעית שנכנסת לשוק השיחות הבינלאומיות, אחרי בזק בינלאומי, קווי זהב וברק, השולטות בשוק מאז 1997. כניסת אינטרנט זהב תהיה מלווה במסע פרסום נרחב המבוסס על דמותו של איש הטלוויזיה חיים הכט, שיקבל תמורת השתתפותו בקמפיין כ-150 אלף דולר.

אינטרנט זהב הודיעה כאשר קיבלה את רישיון ההפעלה ביוני השנה כי תשיק את שירותי השיחות הבינלאומיות שלה כבר במשך יולי. החברה מעוניינת להשיק את השירות מוקדם ככל האפשר, כדי שלא להחמיץ את עונת הנסיעות - העונה העמוסה בשוק השיחות הבינלאומיות.

מנהלי החברה העריכו כי כניסתה לשוק השיחות הבינלאומיות תביא להפחתת מחירים של כ-20%-15% בשוק השיחות הבינלאומיות, אך נראה כי המתחרים אינם מחכים ליום ההשקה. כניסתה הצפויה של אינטרנט זהב, ובעקבותיה אקספון ונטוויז'ן, כבר נותנת את אותותיה בשוק השיחות הבינלאומיות; כל החברות הפעילות בשוק מכריזות על מסעי שיווק והפחתות מחירים במטרה לצמצם ככל האפשר את נתח השוק שינגסו המתחרים החדשים.

אינטרנט זהב נשלטת על ידי יורוקום השקעות. הכנסות החברה ברבעון הראשון של 2004 הסתכמו ב-51 מיליון שקל והרווח הנקי ב-7 מיליון שקל. ההשקעה בהקמת מערכי השירות לשיחות הבינלאומיות ובמסע הפרסום והשיווק עשויה לפגוע ברווחיות החברה ברבעון השלישי והרביעי של השנה.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully