וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

זאב אברמסון, מנכ"ל פוסטר מדיה, פורש מתפקידו

נורית שר

6.5.2001 / 13:12

לדבריו, סיבת הפרישה היא מיצוי התפקיד לאחר 6 שנים; בשלב זה אין לאברמסון מחליף

מנכ"ל פוסטר מדיה זאב אברמסון פורש מתפקידו לאחר 6 שנים. אברמסון, ששימש בשנים אלו כמנכ"ל החברה, מסר ל-TheMarker.com כי החליט לפרוש בשל מיצוי עצמי בתפקיד: "אני חושב שנשארתי בתפקיד שנה אחת יותר מדי, וכי מנכ"ל צריך לשמש בתפקידו מקסימום 5 שנים".

בשלב זה לא נקבע מחליף לאברמסון, שמחויב על פי החוזה להישאר בתפקידו עד סוף יולי. אברמסון עדיין לא החליט על המשך דרכו. "יש כל מיני כיוונים ורעיונות שאני בוחן, אבל בין היתר, החלטתי לפרסם את העזיבה כדי לבדוק גם כיוונים חדשים שלא עלו עד כה".

פוסטר מדיה נרכשה לפני כחצי שנה על ידי גאון אחזקות, שבשליטת בני גאון, תמורת 22.25 מיליון שקל מידי חברת ישאל, שבבעלות אהרון דברת והוגו צ'אופן. אברמסון מכחיש קשר בין חילופי הבעלות לעזיבתו את החברה. יחד עם זאת, הוא מעריך כי מחליפו יובא לחברה על ידי בני גאון.

אברמסון נאבק בתקופת כהונתו בלחצים המופעלים על ענף שילוט החוצות מצד גורמים דתיים. בין השאר, נאבק (אך נכשל) להקים גוף צרכני חילוני שיחרים חברות שנכנעות לחרם הדתי. כמו כן, פעל בתחילת השנה, להשגת הרשעה פלילית בסחיטה ואיומים של משה רז'מינסקי, יו"ר הוועדה הארצית למניעת פרסומי שח"ץ (תועבה) בארץ הקודש.

כזכור, במכתב לאברמסון דרש רז'מינסקי להסיר תוך 24 שעות את שלטי החוצות שבהן הופיעה דוגמנית העל קייט מוס בפרסומת למשקפי קלווין קליין, תוך איום, כי אם לא יעשה כן, "תפעל הוועדה כמיטב הבנתה".

פוסטר מדיה מחזיקה כ-5,000 מתקני פוסטרים מוארים בתחנת אוטובוסים, לוחות מפה ומכוונים בערים הגדולות. החברה נחשבת לשלישית בגודלה בענף פרסום החוצות אחרי מקסי מדיה ורפיד.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully