וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מבטחים עתרה לבית המשפט בבקשה למנוע מההסתדרות למכור את בית ההסתדרות ברמת גן

ענת רואה

3.8.2004 / 18:48

קופת הגמל טוענת שהיא בעלת הזכויות בחלק מהבניין, למרות שלא נערך רישום בטאבו של הזכויות; מבטחים טוענת שהשתתפה ב-9% מכלל עלויות ההקמה בבניין



קופת הגמל מבטחים הגישה אתמול בקשה לבית המשפט המחוזי בתל אביב למתן צו מניעה זמני, שיאסור על ההסתדרות לבצע עסקת מכירה של בית ההסתדרות ברמת גן. מבטחים טוענת שהיא בעלת הזכויות בחלק מהבניין, למרות שלא נערך רישום בטאבו של הזכויות.



המדובר בבניין בית ההסתדרות, המוכר גם כ"בית מועצת הפועלים" הממוקם בפינת הרחובות קריניצי והרצל ברמת גן. הבניין נבנה בשנת 1957 על ידי ההסתדרות, אך מבטחים טוענת שהשתתפה ב-9 אחוזים מכל עלויות ההקמה של הבניין והשתתפה גם בחלק מעלות הרכישה של הקרקע. למרות זאת, זכויותיה של מבטחים בנכס לא נרשמו על שמה בטאבו.



לטענת מבטחים, לפני כחודש נודע לה במקרה כי ההסתדרות פירסמה מודעות בעיתונות ובהן הציעה את הבניין כולו למכירה, כולל משרדי מבטחים הנמצאים בו. מבטחים טוענת, כי מכתב ששיגרה להסתדרות נענה בהודעה מצד ההסתדרות לפיה היא אינה מכירה בזכויות כלשהן של מבטחים על הבניין וכי בכוונת ההסתדרות לתבוע ממבטחים דמי שימוש עבור השימוש שהיא עושה בנכס.



בתביעה שהוגשה לבית המשפט המחוזי באמצעות עו"ד יורם זמיר התבקש בית המשפט להוציא צו מניעה זמני, שיאסור על ההסתדרות לבצע כל עסקת מכירה או השכרה של הנכס. בית המשפט הורה להסתדרות להעביר את תגובתה לבקשה בתוך 7 ימים.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully