וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

ההפסד של BOS צומצם ל-400 א' ד' למרות ירידה בהכנסות; המנכ"ל: "השלב הבא הוא הרחבת הפעילות באמצעות רכישה"

אפרת נוימן

23.8.2004 / 13:36

ההכנסות ברבעון השני היו 1.4 מ' ד'; אדיב ברוך על המניה שצנחה 55% ממארס: "העיסוק במניה פחות רלוונטי, אני עסוק בניהול החברה הנסחרת ברמת המזומנים"



חברת פתרונות התקשורת בי.או.אס דיווחה על הכנסות לרבעון של 1.4 מיליון דולר, שיפור לעומת הכנסות של 1.2 מיליון דולר אשר נרשמו ברבעון הראשון של 2004, אך ירידה לעומת הכנסות של 1.5 מיליון דולר ברבעון המקביל.



בשורה התחתונה הצליחה החברה לצמצם את ההפסד הנקי ל- 400 אלף דולר או 10 סנט למניה - למעלה ממחצית מההפסד הנקי שנרשם ברבעון המקביל (969 אלף דולר) וירידה של כ-11% לעומת הרבעון הקודם. "החברה נמצאת בתוך מסלול עבודה מוגדר ואנחנו אפילו קצת מקדימים את התוכניות. השלב הבא מבחינתנו הוא הרחבת הפעילות באמצעות מיזוגים ורכישות", אומר היום אדיב ברוך, מנכ"ל החברה.



הצמצום בהפסד הנקי, למרות ירידה בהכנסות, הושג בעקר בזכות ירידה בהוצאות התפעוליות בעקבות תהליכי הארגון מחדש שערכה החברה במחצית השניה של 2003 . ההוצאות התפעוליות לרבעון השני של 2004 הסתכמו ב- 1 מיליון דולר, מחצית מההוצאות אשר נרשמו ברבעון המקביל.







שולי הרווח הגולמי ברבעון השני של השנה ירדו ל-48% וזאת לעומת שולי רווח גולמי של 68% ו-56% אשר נרשמו ברבעון הקודם והמקביל, בהתאמה. "אנחנו מוכרים היום יותר מוצרים מאשר ברבעון המקביל של 2003, אך היות ועברנו ממכירות ישירות למכירות דרך ערוצי שיווק - קטנו ההכנסות", מוסיף ברוך. החברה צופה כי שולי הרווח יגדלו ברבעונים הבאים.



נכון לסוף יוני, לחברה אמצעים נזילים בגובה 8 מיליון דולר. צד החוב במאזן משקף גיוס של 2 מיליון דולר באיגרות חוב להמרה אשר הושלם ביוני השנה, מחברת הקרנות Laurus. שווי השוק של החברה מסתכם ב-7.4 מיליון דולר בעקבות ירידה של כ-55% ממארס למחיר של 1.8 דולרים.
"מבחינתי, כרגע העיסוק במניה פחות רלוונטי, אני עסוק בניהול החברה הנסחרת ברמת המזומנים", מסכם ברוך.


טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully