וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

הדולר היציג נותר כמעט ללא שינוי

הרצל לקס

24.8.2004 / 16:45

מנהל חדר המסחר של בנק לאומי: "למרות הטווח הצר בו נסחר כיום הדולר, מחזורי המסחר דוקא עלו, כדאי לקנות דולרים - יעלה ל-4.65 שקלים עד סוף השנה". הדולר היציג נקבע על 4.525 שקלים

מסחר יציב נרשם גם היום בשוק המט"ח כאשר שערו היציג של הדולר נותר כמעט ללא שינוי ונקבע בירידה קלה על 4.525 שקלים. השער היציג של היום הוא הקובע לפקיעת אופציות השקל/דולר, ואלו ריכזו עד עתה מחזור מסחר של 13.5 מיליון שקל. היורו היציג איבד 0.94% ל-5.4936 שקלים.

אילן ויסקין, מנהל חדר המסחר של בנק לאומי מציין כי למרות טווח המסחר הצר מאוד בו נע הדולר בתקופה האחרונה, הרי שמחזורי המסחר דוקא עולים. "יש התעניינות של בנקים זרים, שבעיקר קונים דולרים וגם ההתחזקות של הדולר מול המטבעות העיקריים בעולם תורמת לעניין בשוק המקומי", אמר ויסקין.

ויסקין מציין כי טווח המסחר הצר נובע מהיציבות בריביות, גם כאן וגם בארה"ב, "קליין שוב הותיר את הריבית ללא שינוי והשווקים גם לא מגלמים עלייה נוספת בריבית על הדולר", אומר ויסקין. הוא מאמין שהרמות בהן נסחר הדולר הן הזדמנות קנייה: "לדעתי גרינספאן יעלה את הריבית פעם נוספת עוד לפני הבחירות, ובגדול התחזית שלנו היא לעלייה של הדולר לרמה של 4.65 שקלים בסוף השנה", אמר ויסקין, "לטווח הבינוני של חצי שנה עד שנה ההשקעה בדולר היא מומלצת".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully