וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מספר הניתוחים והטיפולים האסתטיים יגדלו ב-30%

יעל גבריאלי/ מנכ"ל פרופורציה

14.9.2004 / 14:08

מנכ"לית פורפורציה: "אילו הייתי יועצת השקעות, הייתי ממליצה למשקיע השמרני, זה שלא לוקח סיכונים, להשקיע באחת מהחברות העוסקות במתן שרותים אסתטיים/פלסטיים בארץ"

שוק האסתטיקה צומח בשיעורים ענקיים של בין 30% ל-40% לשנה, כבר שלוש שנים ברציפות, ימשיך להערכתי לעלות ולגדול בשיעור דומה גם בשנה הבאה. אילו הייתי יועצת השקעות, הייתי ממליצה למשקיע השמרני, זה שלא לוקח סיכונים, להשקיע באחת מהחברות העוסקות במתן שרותים אסתטיים/פלסטיים בארץ. שוק סקסי לכל דבר ועיקר המניעים שהיו ועודם, הרצון הגדול של האנשים לשנות את מה שברך אותם הטבע, או את תוצאות 'הקומבינציה' הגנטית של הוריהם (הגוף שלהם) מובילה אותם בפשטות גדולה, שלא היתה כמוה אי פעם, אל המרפאות, בדרך להגשים את חלומם בקלות ובנגישות רבה. התובענות המתגברת של המראה החיצוני והאופנה החשופה, ימשיכו לקבוע את סדר היום החברתי.

שוק האסתטיקה (הכולל פלסטיקה ולייזר) מוערך ב-370 מליון שקל, במקביל ההשקעות בפרסום של מרכזיים רפואיים נמצאות בגידול של 50% והערכה שהן יגיעו השנה לכ-45 מליון שקל.

בדומה לתופעת הגירושין, אשר קבלה לאחרונה לגיטמציה חברתית עם השנים, אנו עדים לפתיחות גבוהה, ואפילו לסוג חדש של השתייכות וקוד חברתי חדש האומר בפומבי – כן גם אני עשיתי ניתוח פלסטי, ואני לא מתבייש/ת!!! מדורי הרכילות בעיתונים מדווחים בקביעות על כל שינוי פיזיולוגי, שעשו אחד או אחת ממובילי דעת הקהל בחברה הישראלית, וכך מתפתחת הנורמה של המחר.

במהלך הקיץ נפתח קו פתוח לנוער ע"י איגוד הפלסטיקאים על מנת לענות על הצורך והסקרנות של הצעירים , והמגמה תימשך גם בשנה הבאה. לצד הניתוחים הפלסטיים הפופולריים ביותר, הגדלת חזה, ניתוח אף או עיבוי שפתיים, המהווים כ-50% משוק הפלסטיקה והאופייניים לגילאים הצעירים, התפתחה מאניה חדשה של הסרת שיער בכל הגוף. גם כאן , ואולי אפילו יותר, אנו רואים את מגמת הגידול המאסיבית אצל נשים וגם אצל גברים המבקשים להיות חלקים ללא שיער בכל הגוף. הטרנד החדש , אשר התחיל בתחילת השנה ילך ויגדל גם בשנה הבאה ואנו צופים שהביקור החודשי במרפאה, עד להסרה המוחלטת של השיער, יהיה דומה יותר לביקור חודשי במספרה, מאשר לביקור בקליניקה רפואית – קל, נגיש וחשוב מכל אופנתי.

הטכנולוגיה של המחר תשלב טיפולים בלייזר ואור במכשיר אינטגרלי שיענה על מרב הצרכים שאנו נתקלים בהם היום, שאינם מקבלים מענה אופטימלי במכשיר אחד, כמו עור כהה, שיער פלומתי, שיער לבן ושיער בהיר. כל זאת יתבצע במהירות גדולה יותר ובפחות כאב.

ובאשר לפיסול הפנים, להבדיל ממה שראינו עד כה , מתפתחת מגמה אשר תלך ותגדל של התבוננות כוללת על הפנים. באמצעות טיפולים שאינם כירורגיים מורכבים כמו מתיחת פנים, ניתן יהיה להרים את קו הגבות, לשרטט מחדש את הלסתות והסנטר, להרים את הלחיים, כל זאת בפחות משעה באמצעות חוטי אפטוס, לשאוב מעט שומן מהסנטר, להמשיך בהסרת שומות, ונגעי עור על הפנים, אחר כך , הזרקות ומילוי קמטים ולסיים בפילינג בינוני או עמוק בטכנולוגיות שונות של כימיה או אור, לקבלת עור פנים זוהר ואחיד. התהליך איננו מסתפק בהשלת מספר שנים מהמראה שלנו , אלא בשיפור הנתונים הטבעיים של הפנים והגוף איתם נולדנו. בזכות הטכניקות החדשות, ימשיך וירד גיל המטופלים ל- 35- 38 לערך ויהפכו לתהליכים פשוטים וקלים של הצערת הגוף. בנוסף, כתמים וצלקות שחשבנו שלעולם לא ייעלמו מהעור , מוסרים באמצעות טכנולוגיות מתקדמות במהפכה של ממש.

בשנת 2005 ,אנו צופים שמספר הניתוחים והטיפולים האסתטיים ימשיכו ויגדלו ב-30% וכנראה שנראה את התחרות מחריפה ובאה לידי ביטוי במחירים. בשל הקלות (הבלתי נסבלת??) שבו יתפס השוק, כמו מסיבות הבוטוקס וריבוי נותני השירות, יאלצו הצרכנים לבחור ביתר זהירות, למען בטיחותם, את אלה אשר יטפלו בגופם,במיומנות ובאחריות יש לקוות, ע"י סכין המנתחים, וגם בפחות מזה, במכשור הלייזר או טיפולים אחרים.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully