וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

בוני התיכון סיימה בהצלחה גיוס של 50 מיליון שקל בהנפקת אג"ח

נתן שבע

14.9.2004 / 18:56

הריבית שנקבעה היא 8%; במכרז המוסדי לפני שבוע גויסו 25 מ' ש'; החברה התחייבה לרכוש בהנפקה 15 מ' ש'; את ההנפקה הוביל קונסרציום חתמים הכולל את פועלים אי.בי.אי ולידר הנפקותחברת בוני התיכון, הבונה דירות למגורים במרכז הארץ, ונמצאת בשליטת אברהם פרץ ועמרם פרץ, השלימה היום בהצלחה גיוס של 50 מיליון שקל בהנפקה באמצעות אג"ח אותה הוביל קונסרציום חתמים הכולל את פועלים אי.בי.אי, לידר הנפקות, אלטשורר-שחם ורוסאריו קפיטל.לאחר שבמכרז המוסדי, שנערך לפני כשבוע, גויסו 25 מיליון שקל בתשואה של 8%, ולאחר שהיום הזרימה החברה בעקבות התחייבותה ביקושים של 15 מיליון שקל, גייסה החברה 10 מיליון שקל נוספים מהציבור. הריבית שנקבעה במכרז היא 8% כשלמזמיני האג"ח ב-7% היתה הקצאה חלקית של 65%.איגרות החוב אותם הציע החברה הם במח"מ ל-3 שנים כשהם עומדות לפירעון בשישה תשלומים חצי שנתיים ומגובות בשיעבוד שני-לאחר הבנקים, כנגד 4 פרוייקטים לבניה בראשון לציון ,פתח תקווה ומודיעין. האגרות נושאות ריבית שנתית של 8% שתשולם כל רבעון, והיא הוצעה ביחידות של 1000 אגרות, כשמחיר היחידה 950 שקל (מחיר של 95 אגורות לאגרת).חברת בוני התיכון העוסקת בייזום פרוייקטים בעיקר בתחום הנדל"ן למגורים ועד לשלב המכירה בעלת תשעה פרוייקטים להקמה במרכז הארץ באשדוד, אור יהודה, פתח תקווה, מודיעין ראשל"צ ובת ים. ההכנסות העתידיות בגין הפרוייקטים מסתכמות ב-750 מיליון שקל.

הכנסות החברה במחצית השנה הראשונה של שנת 2004 הסתכמו ב-91 מיליון שקל-גידול של 15% לעומת התקופה המקבילה ובשורה התחתונה עלה הרווח הנקי ב-272% והסתכם ב-4.1 מיליון שקל. ברבעון השני
הציגה החברה הכנסות של 50 מיליון שקל-גידול של 66% לעומת התקופה המקבילה ורווח של 2.2 מיליון שקל לעומת רווח שולי של 14 אלף שקל ברבעון המקביל.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully