וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

תדאה ואינספייר השקעות רכשו 33% מהון המניות של ארפל תמורת 3.25 מיליון דולר

נתן שבע

28.9.2004 / 15:51

השתיים ירכשו את מלוא אחזקותיו של יורם ליבנה בחברה; תדאה תרכוש 55% מהמניות ואינספייר את היתר; מנהלות מו"מ להקצאת מניות ואג"ח להמרה לשם הגדלת אחזקתן בחברה ל-50%



תדאה , שעוסקת בייצור רכיבים המשמשים למערכות שקילה ומדידה אלקטרוניות, הודיעה היום על חתימת הסכם יחד עם אינספייר השקעות לרכישת 33% מהון המניות של ארפל העוסקת בפיתוח דלתות וקירות מסך למיגון פתחים. תדאה תרכוש את מלוא אחזקותיו של יורם ליבנה, שהחזיק יחד עם מרדכי עמק ב-66% מהון המניות של החברה.



תדאה תרכוש 55% מהחזקותיו של ליבנה, ואינספייר תרכוש את יתר מניותיו. תמורת הרכישה ישלמו תדאה ואינספייר לליבנה 3.25 מיליון דולר בשלושה תשלומים, מתוכם כ-1.5 מיליון דולר במועד השלמת העסקה. השלמת העסקה מותנית בבדיקת נאותות של ארפל לשביעות רצונם של הרוכשים.



בנוסף, תדאה ואינספייר מנהלות מו"מ עם ארפל להגדלת השקעתן בחברה באמצעות הקצאת מניות ואג"ח להמרה, שיוכלו להביא את החזקותיהן בארפל ל-50%. רכישת המניות מליבנה אינה חלק מהמו"מ להקצאת המניות.



חברת ארפל מערכות אלומיניום דיווחה במהלך החודש האחרון כי החברה הבת שלה בארה"ב - אולדקסטל ארפל - המוחזקת על ידה בשיעור של 50%, זכתה במכרז לאספקת חלונות וקירות מסך המוגנים מפני הדף פצצות בתמורה לכ-4.2 מיליון דולר.



ארפל, אשר מנייתה נסחרת ברשימת השימור של הבורסה לפי שווי של כ-37 מיליון שקל, סיימה את הרבעון השני של השנה עם הכנסות רבעוניות של כ-16.6 מיליון שקל המשקפות גידול של 7% בהשוואה להכנסות הרבעון המקביל. בשורה התחתונה שלה הציגה החברה רווח נקי של 384 אלף שקל, שיפור לעומת הפסד של 900 אלף שקל שהוצג ברבעון השני של שנת 2003.


טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully