וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

א.מ.ת תחתום על הסכם להפצת מוצרי IBM בישראל בהיקף של יותר מ-13 מ' ש' לשנה

אילן מוסנאים

13.5.2001 / 10:25

ההסכם, שצפוי להוות למעלה מ-5% מפעילות החברה, ייחתם בימים הקרובים; החברה תפיץ את מוצרי IBM בתחום מוצרי התוכנה, מוצרים מבוססי UNIX ואחסון

חברת אינטרסיס ניהול מיחשוב ומערכות, שבשליטת חברת א.מ.ת מיחשוב , תחתום בימים הקרובים עם הסכם להפצת חלק ממוצרי IBM בישראל.

לדברי מנכ"ל א.מ.ת, שרגא שחק, מדובר בעסקה מהותית עבור החברה (עם צפי להכנסות של למעלה מ-5% מסך ההכנסות של א.מ.ת, כלומר צפי הכנסות של יותר מ-13 מיליון שקל) להפצת מוצרי IBM בתחום מוצרי התוכנה, מוצרים מבוססי UNIX ואחסון.

הודעה זו באה פחות מחצי שנה אחרי שחברת סינטק הודיעה, כי חברת סאן מיקרוסיסטמס , שמכירת שרתיה ומוצריה מהווה את הפעילות העיקרית של א.מ.ת, תעביר לידיה חלק מפעילותה בארץ.

בנוסף להודעה לעיל, ולהפסקה זמנית של הקשר בין החברה לבין סאן עקב "תקרית" בה החברה מסרה מחשב מתוצרתה של סאן ללקוח בישראל בטרם נתקבל רישיון היצוא בעבורו משלטונות ארה"ב, סבלה החברה ברבעון ה-4 של 2000 מהמשבר בשוקי הטכנולוגיה בעולם.

החברה דיווחה ברבעון על ירידה של כ-10% בהכנסות ל-71 מיליון שקל, לעומת הכנסות של 78 מיליון שקל ברבעון הקודם, ועל מעבר להפסד של 1.5 מיליון שקל, לעומת רווח של 12.7 מיליון שקל ברבעון הקודם ושל 11.8 מיליון שקל ברבעון המקביל.

חברת א.מ.ת, שעל בעלי מניותיה העיקריים נמנים שרגא שחק - 16.9%; יעקב ולטר - 15.8%; וראובן שריפט - 10.5%, מבצעת שירותי סיוע, ייעוץ והדרכה במתן פתרונות מחשוב כוללים, והיא פעילה בעיקר בענף הטלקומניקציה בתעשיית ההיי-טק הישראלית, מגזרי הצבא והביטחון, האינטרנט והמסחר האלקטרוני. בנוסף, לחברה כ-16% מהשליטה בקרן ההון סיכון ניורון.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully