וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

ה-TIVO מגיע לארץ

כתב וואלה! עסקים

18.10.2004 / 15:32

הוט הציגה מערכת אשר בדומה למכשיר ה-TIVO תוכל להקליט עשרות שעות שידור בערוצי הטלוויזיה השונים. ההשקה מתוכננת במהלך 2005. המחיר - 200-250 דולר לממיר

האם לאחר שנים של ציפייה ה-TIVO מגיע לארץ? HOT הציגה היום את מערכת ה-Personal Video Recorder. מדובר בממיר דיגיטלי מתקדם (בדומה ל-TIVO) המכיל בתוכו דיסק המסוגל להקליט עשרות שעות שידור בערוצי הטלוויזיה השונים.

ה-PVR מאפשר הקלטה בשעת הצפייה עצמה, תוך אפשרות לעצור את התוכנית ולהחזירה לאחור. בנוסף, הוא מאפשר להקליט כמה תוכניות במקביל, וגם להקליט סדרות שלמות, כך שלמעשה הוא מאפשר לכל צופה לבנות את לוח המשדרים האישי שלו.

ה-PVR מתוכנן להשקה במהלך 2005. הלקוחות המעוניינים בשירות יצטרכו לרכוש את הממיר המיוחד. עלות המכשיר ל-HOT עומדת על כ-200-250 דולר. בחברות הכבלים אמרו היום כי מחיר הממיר לצרכן ישתנה על פי הוותק והחבילות הערוצים שהמנוי קנה.

ביום שישי פרסמנו כי חברות הכבלים יחלו בעוד כשבועיים בניסוי לשירות וידיאו בהזמנה שיאפשר למנוי להזמין סרט או פרק מסידרת טלוויזיה ולקבל אותו מיידית.

בשיטה הקיימת של "שלם וצפה" מקבל המנוי את הסרט בתוך כחצי שעה ממועד ההזמנה. המנוי יכול לבחור את הסרטים מתוך רשימה מוגבלת יחסית של סרטים המשודרים במחזוריות על ידי חברת הכבלים או חברת הלוויין. לעומת זאת, מערכת וידיאו בהזמנה מאפשרות לצופים להזמין סדרות וסרטים ישנים מאוד, שכן הסרט מסופק רק על פי בקשת הלקוח ואינו משודר על ידי התחנה כל עוד הוא אינו מוזמן. הפעלת השירות תחייב את חברות הכבלים במערכת התקשרויות חדשה עם ספקי התכנים, שכן סרט שנרכש לשירות "שלם וצפה" אינו מורשה לשידור במסגרת השיטה החדשה.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully