וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

אודיוקודס מודיעה על Design Win עם קוסמוברידג' הקוריאנית ועל לקיחת חלק בהקמת רשת VoIP במדינה

גתית פנקס

14.5.2001 / 13:27

את הפרויקט מנהלת קוריאה טלקום; לוחות התקשורת של אודיוקודס ישולבו בגייטווייס של קוסמוברידג', ומאוחר יותר ברשת החדשה

חברת אודיוקודס הודיעה היום על זכייה ב-Design Win חדש עם חברת Cosmobridge הקוריאנית, במסגרתו ישולבו לוחות התקשורת של אודיוקודס בגייטווייס של חברת קוסמוברידג'.

המשמעות של Design Win היא שילוב של מוצרי החברה בגרסאות עתידיות של מוצרי לקוחותיה, בתקווה כי אלה יתורגמו למכירות - מה שפעמים רבות לא קורה. אולם אודיוקודס הודיעה היום כי ההסכם עם קוסמוברידג' כבר תורגם לכדי חוזה עם צד שלישי - קוריאה טלקום, במסגרתו ישמשו המוצרים של שתי החברות - אודיוקודס וקוסמוברידג' - בהקמתה של רשת מסוג VoIP בקוריאה.

אודיוקודס מתמחה בהעברת קול על גבי פרוטוקולי אינטרנט (VoIP ו-VoATM), ונסחרת בבורסת הנאסד"ק לפי שווי שוק של כ-330 מיליון דולר. פרויקט הקמת הרשת, המשלב שירותי קול ומידע מהדור הבא, מנוהל על ידי חברת קוריאה טלקום, שהיא חברת הטלקום הגדולה במדינה. הדרישה למוצריה של אודיוקודס ביפאן, סין ודרום קוריאה גדלה והולכת, כפי שיכול להראות גם החוזה הנוכחי, וברבעון הראשון של 2001 הגיעו 14% מהכנסות החברה ממכירות באסיה פסיפיק.

שני שלבים לפרויקט

לפרויקט יהיו שני שלבים. הראשון, המתרחש בימים אלה, יכלול הקמת תשתיות שיקשרו בין סיאול לבין שש ערים אחרות בקוריאה באמצעות טכנולוגיית VoIP. בשלב השני של הפרויקט - בו ישולבו המערכות של אודיוקודס - תוגדל פרישת הרשת לקנה מידה ארצי; יוגדלו מספר הקווים; וישולבו שירותי ערך מוסף כמו מסרים מאוחדים, שיחה מזוהה, שיחה ממתינה ושיחות ועידה.

המערכות של אודיוקודס - המדיה גייטווייס - יאפשרו לקוריאה טלקום גישה לרשת האינטרנט באמצעות VoIP מהמרכזייה עד לבית הלקוח. באודיוקודס הסבירו היום ששוק הטלקום הקוריאני מאופיין בהתפתחות ובפרישה מהירה של רשתות מיתוג מנות, כמו גם בביקוש לטכנולוגיית פס רחב, ועל כן הביעו שביעות רצון מן הפרויקט ומהמשך החדירה לשוק.

ברבעון הראשון של השנה נבעו 62% מהכנסותיה של אודיוקודס ממכירת לוחות תקשורת ומקורם של 4% נוספים היה במדיה גייטווייס. בנוסף, 21% מההכנסות נבעו ממכירות שבבים, 9% ממודולים ו-4% ממקורות אחרים.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully