וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

עוד משרד גדול נוצר: אהרונסון-אבולעפיה-אמודעי מתמזגים עם גלעד שר ושות' למשרד של 50 עורכי דין

אמיר הלמר

24.10.2004 / 12:53

כך נודע ל-TheMarker; לפני המיזוג עם שר נפרדים אהרונסון אבולעפיה אמודעי ממשרד גילאון צין עמו התמזגו לפני 4 שניםמשרד עורכי הדין של גלעד שר מתמזג עם משרד אהרונסון, אבולעפיה אמודעי שנפרד לצורך העניין ממשרד גלאון צין עימו ערך מיזוג רק לפני 4 שנים; כך נודע ל-TheMarker.
המשרד הממוזג ימנה כ-50 עורכי דין שישבו בשני משרדים- במשרדי אהרונסון אבולעפיה אמודעי בבית רובינשטיין בתל אביב לשם יועתקו משרדיו של שר מרמת גן ובמשרד הירושלמי של שר שימשיך לפעול. שמו של המשרד הממוזג יהיה אהרונסון, שר, אבולעפיה אמודעי ושות' ויהיו בו 6 שותפים כאשר את מכשול 'סדר השמות בדף הפירמה' גם כן צלחו כאשר בראש רשימת עורכי הדין במשרד יהיה עו"ד גלעד שר ואחריו אהרונסון, אבולעפיה, אמודעי וקרדי.ככל הידוע השיחות בין המשרדים מתקיימות כבר 10 חודשים ולאחרונה נחתמו ההסכמים כאשר המיזוג יכנס לתוקפו בתחילת חודש מארס 2005. המיזוג בין המשרדים יוצר כאמור משרד שצפוי להיכנס לרשימת 10 המשרדים הגדולים בישראל של דן אנד ברדסטריט.
בשנה שעברה 10 המקומות הראשונים אויישו על משרד בלטר גוט אלוני שעל פי הנתונים מעסיק 82 עורכי דין, משרד הרצוג פוקס נאמן עם 81 עורכי דין, משרד יגאל ארנון עם 69, ש. הורביץ (60), מיתר ליקורניק גבע & לשם ברנדווין (60), נשיץ ברנדס (60), גולדפרב לוי ערן (56), מ. פירון (55), י. גורניצקי (54) ופישר בכר חן (47).משרדו של שר, לשעבר מנהל לשכתו של רוה"מ אהוד ברק, מונה 16 עורכי דין ועוסק בתחום המשפט המסחרי עם דגש על משפט מינהלי וייצוג רשויות וגורמי שילטון שונים בעיקר בפרויקטים מורכבים של תשתיות הדורשים מימון רב כמו מכרז הרכבת הקלה בירושלים. לשר שני משרדים אחד בתל אביב ואחד בירושלים. בראש המשרד הירושלמי עומד עו"ד אמיר קדרי. שותף שלישי במשרד הוא עו"ד עו"ד אופיר טל אשר מתמחה בתחום יחסי העבודה.
משרד אהרונסון, אבולעפיה, אמודאי, בראשותם של עורכי הדין שמואל אהרונסון, דוד אבולעפיה, ואילן אמודאי הוא משרד שעיקר עיסוקו במתן שירותים לחברות הביטוח ובתחום המשפט המסחרי ונזיקין. על מחלקת הביטוח ורשלנות רפואית אמון עו"ד אהרונסון בעוד על התחום המסחרי אחראי עו"ד אבולעפיה ועל מחלקת הנזיקין עו"ד אמודאי.יש לציין כי משרד אהרונסון אבולעפיה אמודעי נפרד במסגרת הליכי המיזוג עם שר ולאו דווקא בגללם ממשרד גלאון, צין עימו התמזג אך לפני 4 שנים. המשרד המשותף המונה כיום כ-35 עורכי דין מתוכם 5 השותפים המרכיבים את שם הפירמה ? אהרונסון אבולעפיה אמודעי גלאון צין.

המיזוג עם משרד גלאון צין משרד צעיר יחסית בראשות יובל גלאון ורון צין שמנה אז 5 עורכי דין היה אמור להוסיף למשרד את נדבך הנדל"ן ותחום התכנון והבניה בו מתמחים גלאון וצין ולווה בזמנו על ידי ליאורה לבנשטיין,יועצת ארגונית למשרדי עו"ד מקבוצת 'אנשי מפתח'.המיזוג היה אמור להתבצע בשלושה שלבים. בראשון עברו המשרדים הממוזגים לישיבה משותפת בבית רובינשטיין שם ישב משרד אהרונסון אבולעפיה אמודאי עוד לפני כן. בשלב השני נערך מיזוג חלקי כאשר תיקים חדשים שנכנסו שוייכו למשרד הממוזג.לאחרונה היה אמור המשרד לעבור לשלב השלישי - מיזוג מלא של הפעילות אך הצדדים החליטו שלא לממשו ובמקום להשלים את המיזוג המשרדים נפרדים.לאחר הפירוד ובעקבות המיזוג הצפוי עם שר צפויים גילאון וצין ביחד עם עוד כ-4 עורכי דין לעזוב את המשרדים המשותפים ולחזור לדרכם העצמאית. כאמור משרד אהרונסון אבולעפיה אמודאי כבר מצא לו שותף חדש ? משרדו של שר.עו"ד יובל גלאון אמר היום בתגובה כי "המיזוג בין משרד גלאון צין לבין אהרונסון אבולעפיה אמודעי נעשה באופן מדורג ובשלב הסופי הוחלט בימים אלה בהסכמה וברוח טובה שלא להשלימו ולהיפרד במהלך חודש מארס 2005. כל משרד הפיק את המירב מהמיזוג עד כה ומן הסתם נמשיך לשתף פעולה גם בעתיד".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully