וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

NDS נהנית מהצמיחה בשוק הטלוויזיה הדיגיטלית

אפרת נוימן

4.11.2004 / 13:30

רווח נקי של 18.5 מיליון דולר במחזור של 155 מיליון דולר. עלייה של 65% בהכנסות לעומת הרבעון המקביל ב-2003. ברבעון שחלף נוספו לחברה 3.8 מיליון מנויים של כרטיסים חכמים

חברת אן.די.אס , מקבוצת ניוז קורפ, דיווחה היום על הכנסות של 154.9 מיליון דולר ברבעון שהסתיים בספטמבר. NDS מספקת פתרונות טכנולוגיים לטלוויזיה דיגיטלית בתשלום. זוהי עלייה של 65% לעומת הרבעון המקביל ב-2003 וגידול של 32% לעומת הרבעון הקודם. החברה הציגה עלייה לעומת הרבעון המקביל בכל אחד מסעיפי ההכנסות (הכנסות מגישה מותנית, דמי רישום ותמלוגים וטכנולוגיות חדשות) למעט ההכנסות מאינטגרציה, פיתוח ותמיכה, שירדו ב-5.7% ל-16.7 מיליון דולר.

הוצאות תפעוליות של 52.5 מיליון דולר הגבוהות ב-15% מההוצאות ברבעון המקביל הביאו את הרווח התפעולי ל-27 מיליון דולר. החברה ייחסה את הגידול בהוצאות בעיקר לעלייה במצבת כוח האדם. במהלך השנה שחלפה גייסה החברה 575 עובדים כך שמספר העובדים בספטמבר 2004 הגיע ל-2,119. הרווח התפעולי ברבעון שחלף גבוה ב-29% לעומת הרבעון המקביל. למרות העלייה בהוצאות התפעול גדל הרווח התפעולי הודות לזינוק בהכנסות.

בשורה התחתונה רשמה NDS רווח נקי של 18.5 מיליון דולר, או 32.9 סנט למניה - שיפור של 23% לעומת הרבעון המקביל. ברבעון הקודם ירד הרווח הנקי באופן דרמטי ל-1.2 מיליון דולר כתוצאה מהפרשה למחיקת המוניטין שנוצרו ברכישת חברת מדיה היווי. נכון לסוף ספטמבר, בקופת המזומנים של החברה 221.4 מיליון דולר.

NDS ציינה בהודעתה כי היא ממשיכה ליהנות מהגידול בחדירת שירותי טלוויזיה דיגיטלית בתשלום ברחבי העולם. ברבעון שחלף נוספו 3.8 מיליון כרטיסים חכמים פעילים בשידורי טלוויזיה דיגיטלית המשתמשים בטכנולוגיה של החברה. "התוצאות הפיננסיות מראות כי התחלנו את שנת הכספים עם גידול משמעותי במרבית תחומי הפעילות. אנו רואים את ההשפעה המיידית של חידוש אספקת הכרטיסים והגידול במספר המנויים, יחד עם הצמיחה באירופה ובמזרח הרחוק", אמר נשיא החברה ד"ר אייב פלד. בתוך כך הודיעה החברה על מינויו של רוג'ר אייניגר לדירקטור עצמאי בחברה (אינו חבר הנהלה).

NDS נסחרת בנאסד"ק לפי שווי שוק של 1.37 מיליארד דולר.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully