וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מנהלים לשעבר באר.אנ.די תובעים מזיסאפל 3 מ' ש'

הארץ

17.5.2001 / 7:29

"הארץ": בתביעה שהוגשה על ידם לבית המשפט המחוזי בתל אביב נטען כי האחים זיסאפל הורידו את ערך החברה וגרמו להם, כבעלי מניות, לנזק

שני מנהלים בכירים, שעבדו והחזיקו מניות בחברת אר.אנ.די רשתות, שנשלטה על ידי האחים יהודה וזהר זיסאפל, הגישו אתמול תביעה נגדם, על סך 3 מיליון שקל.

בתביעה שהוגשה לבית המשפט המחוזי בתל אביב טוענים השניים, יונדב פרי ואמיר אייל, כי האחים זיסאפל הורידו את ערך החברה וגרמו להם, כבעלי מניות, לנזק. השניים תובעים את חלקם ברווחי האחים, שנוצרו ממכירת והנפקת חברות אחרות שאליהן הועברו נכסי אר.אנ.די.

השניים טוענים כי ב-1998 העבירו האחים זיסאפל את הטכנולוגיות, הנכסים והעובדים של אר.אנ.די לחברות רדלן, רדוור ורדוויז, שנמצאו באותה תקופה בשליטתם המלאה. לטענת השניים, ההעברה איפשרה לאחים לשלשל לכיסיהם את מלוא הרווחים מהנפקת רדוור בנאסד"ק וממכירת רדוויז לחברת טריון.

לטענת פרי ואייל, פיתחה החברה טכנולוגיות ייחודיות של ניתוב תקשורת מחשבים. פרי החזיק אג"ח ניתן להמרה ל-0.17% ממניות אר.אנ.די, ואייל החזיק אג"ח ניתן להמרה ל-0.853% ממניות החברה.

על פי כתב התביעה, שהוגש באמצעות עורכי הדין אמיר טיטונוביץ ודרור הרפז, שווי הנכסים שהועברו לשלושת החברות גבוה יותר מהשווי שעל פיו התבצעה העסקה.

לראיה הם מציינים כי כמה חודשים לאחר העברת הנכסים בוצעה הנפקה פרטית של מניות רדווד לפי שווי של 12 מיליון דולר; ב-1999 הונפקה החברה בנאסד"ק על פי שווי של 262 מיליון דולר וכיום היא נסחרת בשווי של כ-332 מיליון דולר. בנוסף נמכרה רדוויז לטריון בעסקת החלפת מניות לפי שווי של 50 מיליון דולר.

פרי ואייל טוענים כי האחים זיספאל ביצעו את העברת הנכסים על מנת שלא לחלוק את הרווחים הצפויים עם משקיעים נוספים, שבזכות עבודתם בחברה פותחו הטכנולוגיות שבהן משתמשות שלוש החברות.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully