וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מפרק תעשיות רוגוזין מבקש להורות לאיש העסקים ארצי ויין להתייצב לחקירה בקשר להשקעותיה של החברה בקובלט והרטן

ענת רואה

10.11.2004 / 23:41

עו"ד רובין טוען כי רוזוגין נגררה ע"י בעלי השליטה בה להלוות כ-24 מ' ש' לקובלט - שמעולם לא הוחזרו לה; בין בעלי המניות בקובלט - עמיחי ויין, אחיו של ארצי ויין ומנהל ענייניו הכספיים



מפרק תעשיות רוגוזין, עו"ד פנחס רובין, הגיש היום לבית המשפט המחוזי בתל אביב בקשה להורות לאיש העסקים ארצי ויין להתייצב בפניו לחקירה, בקשר לפרשת השקעותיה של רוגוזין בחברות קובלט והרטן.



בבקשה טוען רובין כי בשנת 1999 נגררה רוזוגין על ידי בעלי השליטה בה להלוות כספים לקובלט בסכום מצטבר של כ-24 מיליון שקל, שמעולם לא הוחזרו לה. בין מי שדווחו כבעלי המניות בקובלט היו עמיחי ויין, אחיו של ארצי ויין ו-MTF, חברה מקבוצת בעלי השליטה ברוגוזין.



לטענת רובין, מחקירתו עלה כי כל ענייניו של עמיחי ויין, הידוע כתושב חוץ המתגורר בברזיל, טופלו על ידי אחיו ארצי ויין, שכיהן גם כדירקטור בקובלט ומורשה חתימה בה, ומעורב מאוד בעסקיה. באשר לחברת הרטן, בה השקיעה רוגוזין 17 מיליון שקל שירדו לטמיון, טוען רובין כי עוד קודם לתחילת מעורבותה של רוגוזין בהרטן, מונה ויין על ידי בעלי השליטה ברוגוזין כמנהל מטעמם בהרטן, מתוך מטרה לנסות ולהציל את השקעתם הכושלת בה.



בבקשה נטען כי מהחקירה עד כה מתקבל הרושם שהשקעותיה של רוגוזין בקובלט והרטן שימשו מנוף בידי בעלי השליטה על מנת להיטיב את מצבם שלא כדין על חשבונה של רוגוזין ונושיה, וכי קיים חשש ממשי שהכספים ששילמה רוגוזין בהקשר להשקעות אלו הגיעו הדרך לא דרך לכיסם של בעלי השליטה ברוגוזין. לטענת המפרק, סירב ויין עד כה להתייצב בפניו.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully