וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

צמיחה קלה בהכנסות טופ אימאג' ל-2.6 מיליון דולר

שירלי יום-טוב

11.11.2004 / 14:00

בקצב הנוכחי תעמוד החברה בתחזית להכנסות שנתיות של 10 מיליון דולר - צמיחה של 25%. בקופת החברה 11 מיליון דולר לאחר גיוס של 8.1 מיליון דולר. המניה קפצה 50% ב-3 חודשים

חברת טופ אימאג' ממשיכה לנפק דו"חות התואמים את האסטרטגיה העסקית של החברה - צמיחה מתונה לצד שמירה על שורה תחתונה מאוזנת. ד"ר עידו שכטר, המנכ"ל, הסביר בעבר כי החברה בחרה בדרך זו על פני צמיחה בקצב מהיר עם שורה תחתונה שלילית, והתוצאות של היום אכן מעידות שהחברה כמעט ולא צמחה, אך המשיכה לדווח על רווח סמלי ביותר.

טופ אימאג', המתמחה בפתרונות תוכנה לסליקת מסמכים בארגונים, רשמה ברבעון השלישי הכנסות של 2.6 מיליון דולר, צמיחה קלה של 200 אלף דולר ביחס לרבעון הקודם ועלייה של כמעט חצי מיליון דולר ביחס לרבעון המקביל.

הרווח הנקי היה ברבעון שחלף 35 אלף דולר, 6 סנט למניה, לעומת 22 אלף דולר ברבעון הקודם והפסד של 191 אלף דולר ברבעון המקביל. החלטת החברה ללכת על הצד הבטוח תורמת לכך שטופ אימאג' סגרה רבעון שביעי ברציפות של שיפור בהכנסות, ורבעון רביעי ברציפות של רווחים, גם סמליים ביותר, יש לומר.

בתשעת החודשים הראשונים של השנה היו ההכנסות 7.4 מיליון דולר, כך שגם אם לא תושג ברבעון הבא צמיחה, תצליח טופ אימאג' לעמוד בתחזית שנתנה בעבר להכנסות של 10 מיליון דולר בסיכום 2004, צמיחה של כ-25% ביחס לשנה שעברה.

השאיפות של טופ אימאג' הן לשלש את רמת ההכנסות השנתית כך שהיא תגיע ל-30 מיליון דולר לשנה תוך שלוש שנים. התחזית האופטימית הזו מתבססת על השוק היפאני ממנו מקווה החברה לרשום כ-50% מהכנסותיה תוך שלוש שנים. השנה אמורות ההכנסות משוק זה להסתכם ב-5-10 מיליון דולר ובשנה הבאה החברה מקווה כבר להכפיל אותן. כחלק מתוכנית זו נרכשה ברבעון הקודם המפיצה היפאנית בעסקה של כ-2 מיליון דולר על פי מצב הקופה בסיום הרבעון. המפיצה החלה לפעול כחברת בת של טופ אימאג' בתחילת ספטמבר והשיקה את מוצריה בסמינר שנערך לכ-100 לקוחות.

טופ אימאג' גייסה באחרונה 8.1 מיליון דולר בהנפקה פרטית (PIPE) ובקופתה היו נכון לסיום הרבעון כ-11 מיליון דולר. שווי השוק של החברה מסתכם בכ-30 מיליון דולר בעקבות עלייה של כ-50% במחיר המניה בשלושת החודשים האחרונים ל-3.4 דולרים.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully