וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

נמשכת הצמיחה בהכנסותיה של פלרם

נתן שבע

23.11.2004 / 12:54

עלו ב-30% והסתכמו ב-33 מיליון שקל. הרווח הנקי הסתכם ב-2.2 מיליון שקל. פעילותה השוטפת ייצרה לה תזרים מזומנים שלילי שהסתכם ב-3.8 מיליון שקל בעקבות גידול במלאי


פלרם, שבשליטת חברי מושב רם און, מדווחת על שיפור בתוצאותיה העסקיות לרבעון השלישי של השנה, שעה שהכנסותיה גדלו ב-30% לרמה של 33.6 מיליון שקל. הגידול במכירותיה של פלרם נובע מעלייה בהיקף מכירותיה בכל אזורי הפעילות שלה.

הכנסותיה ממכירות בארץ עלו במהלך הרבעון השלישי ב-35% לרמה של 22.4 מיליון שקל. המכירות באירופה עלו ב-12% לרמה של 8.9 מיליון שקל. במהלך השנה החולפת הסתכמו הכנסותיה של החברה בכ-106.7 מיליון שקל, המשקפות צמיחה של 32% לעומת הכנסות התקופה המקבילה.

החברה, שהשלימה גיוס של כ-30 מיליון שקל בחודש יולי, עוסקת בפיתוח, בייצור ובשיווק של תערובות ותרכיבים של חומרי גלם בסיסיים, פולימרים מתוצרי התעשייה הפטרוכימית, ביחד עם תוספים שונים.

הרווח הגולמי של החברה צמח ב-28%, והוא הסתכם ב-5.1 מיליון שקל כששיעור הרווח הגולמי נשחק קלות ברבעון השלישי לרמה של 15.1% לעומת 15.3% לעומת הרבעון המקביל. לצד עלייה בהוצאות התפעולית צמח הרווח התפעולי ב-11%, והסתכם בכ-2.6 מיליון שקל.

מעבר להכנסות מימון שהסתכמו ב-394 אלף שקל לעומת הוצאות של יותר ממיליון שקל ברבעון המקביל תרם, בין היתר, לרווח נקי של 2.2 מיליון שקל, לעומת רווח של כמיליון שקל ברבעון השני של השנה. את תשעת החודשים הראשונים של השנה סיימה החברה ברווח נקי של 8.3 מיליון שקל.

פעילותה השוטפת של החברה ייצרה לה תזרים מזומנים שלילי שהסתכם ב-3.8 מיליון שקל, שנבע בעיקר מגידול במלאי. כחלק מאסטרטגיית הצמיחה של החברה, הוקמה חברת POLYRAM U.K ברבעון החולף, שתמכור ותשווק את מוצרי החברה באנגליה, בכדי להרחיב את מכירותיה למדינה זו.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully