וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

אלי יונס בתגובה לקובלנה הפלילית שהגיש הוועד: גם ניסיון זה לא יגרום לסטייה מתוכניותינו

עינב בן יהודה

28.11.2004 / 10:53

לפני מספר ימים הגיש ארגון עובדי בנק המזרחי לבית משפט השלום בתל אביב קובלנה פלילית לפי חוק איסור לשון הרע, נגד הנהלת הבנק וסמנכ"ל משאבי האנוש, שאול גלברדאלי יונס, מנכ"ל בנק המזרחי, אומר היום בתגובה לקובלנה הפלילית שהגיש ועד העובדים כי מדובר בניסיון הוועד להלך אימים על חברי ההנהלה. "ניסיון זה לא יצלח ולא יגרום לסטייה, ולו המינימאלית ביותר, מן התוכניות העסקיות והאסטרטגיות של הבנק", אמר יונס.לפני מספר ימים הגיש ארגון עובדי בנק המזרחי, בראשות שרה לזרוביץ, לבית המשפט השלום בתל אביב קובלנה פלילית לפי חוק איסור לשון הרע, נגד הנהלת הבנק וסמנכ"ל משאבי האנוש שאול גלברד.
בקובלנה, שהוגשה באמצעות עו"ד אשר חלד, נטען כי הנהלת הבנק הפיצה חוזר בקרב כל עובדי הבנק, בו נטען כי ועד העובדים שכר משרד יחסי ציבור כדי לקדם את ענייניו לקראת הבחירות לוועד שיתקיימו בעוד עשרה ימים ולא על מנת להיאבק על תנאי העובדים תחת המיזוג הצפוי.בעקבות הגשת הקובלנה הבהיר יונס כי גלברד פעל בשם הבנק ומטעמו ובסמכות מלאה שהוענקה לו.
עו"ד מיבי מוזר, שייצג את הנהלת בנק המזרחי אמר בפגישה עם הנהלת הבנק כי גלברד פעל בשם הבנק ומטעמו, במסגרת השוטפת של תפקידו ולטובת הבנק ועובדיו, כשהצביע על התופעה של מינוי משרד יחסי ציבור על חשבון העובדים דווקא בתקופת בחירות - תופעה שיש בה ללא ספק עניין ציבורי. לכן, לכאורה, הדבר אינו מהווה עילה ראויה לדיון משפטי בעל גוון פלילי.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully