וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

פידליטי גולד שוקי נדל"ן תנסה לגייס 5-10 מיליון דולר באג"ח להמרה

שלומי גולובינסקי

21.5.2001 / 14:22

כך נודע ל-TheMarker.com; פידליטי סיימה את הרבעון הראשון של השנה עם רווח מרשים של 7 מיליון שקל

חברת פידליטי גולד שוקי נדל"ן , שבשליטת יעקב ברזילי, תנסה לשבור בקרוב את הקרח בשוק הראשוני בתל אביב. ל-TheMarker.com נודע כי פידליטי מתכננת לצאת בקרוב לגיוס של 5-10 מיליון דולר בהנפקת אג"ח להמרה. החתם שיוביל את ההנפקה יהיה ככל הנראה אי.בי.אי.

למרות המצב המנומנם משהו של שוק ההון, בפידליטי סיכמו אתמול רבעון שהסתיים עם רווחיות מרשימה של 7 מיליון שקל. את מרבית הרווח יצרה עבור פידליטי החברה הבת, בנימינה שוקי הון, שעוסקת בעיקר בהשקעות במט"ח ובאמצעות אופציות מעו"ף על הדולר ובהשקעות במניות ישראליות בארץ ובחו"ל. פעילויות שוק ההון של פידליטי הניבו לה רווח רבעוני של 12.6 מיליון שקל.

עוד נודע כי תמורת הגיוס מיועדת בעיקר להרחבת פעילות המעו"ף של החברה.

בנוסף, נהנתה פידליטי מהכנסות של 3.4 מיליון שקל מדמי שכירות שמניבים לה שני בניינים ברחוב הברזל ברמת החייל. כמו כן, מחזיקה פידליטי במגרשים בבני ברק, בהרצליה וברמת גן.

בחודש מארס רכשה פידליטי ביחד עם שותפים מגרש בן 4.2 דונם ברמת החייל לצורך הקמת בניין נוסף. חלקה של פידליטי בעלות המגרש מסתכם ב-3 מיליון דולר, כאשר חלקה של פידליטי (33%) בעלות הצפויה הכוללת של הפרויקט עומד על 9 מיליון דולר. הבנייה אמורה להסתיים עד 2004.

מניות פידליטי נסחרות כיום לפי שווי של 18 מיליון דולר, ואולם מסחר רב לא מתקיים במניות החברה מהטעם הפשוט שברזילי מחזיק בכ-97% ממניות החברה. לאחרונה העביר ברזילי כ-4.5% ממניות החברה לצורך פיזור אצל משקיעים שונים.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully