וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

יורוקום מבקשת לבטל החלטת הבורר בעניין אדיוסופט: העניק לה שירותים משפטיים

הארץ

23.5.2001 / 10:32

יורוקום טוענת כי עו"ד טראוב העניק שירותים משפטיים לאדיוסופט לפני הבוררות ובמהלכה

מאת אסף ברגרפרוינד

חברת יורוקום שיווק הגישה אתמול לבית המשפט המחוזי בתל אביב בקשה לביטול החלטת הבורר, עו"ד רון טראוב, בעניין מחלוקת עם חברת אדיוסופט, לגבי הסכם שיווק של תוכנות של אדיוסופט על ידי יורוקום.

לטענת יורוקום, יש להורות על ביטול החלטתו של הבורר טראוב מכיוון שלאחר מתן החלטתה, התגלה לה כי עו"ד טראוב העניק שירותים משפטיים לאדיוסופט - הן לפני הבוררות והן במהלכה.

הליך הבוררות התנהל מ-97' בפני עו"ד טראוב. בדצמבר 2000 נתן טראוב החלטה לפיה יורוקום הפרה את ההסכם עם אדיוסופט. לטענת יורוקם, אופיה החד צדדי של ההחלטה העלתה חשד לפיו החלטת הבורר נגועה בשיקול זר.

כדי לבדוק את החשד, שכרה יורוקום משרד חקירות, שגילה כי עו"ד טראוב שימש יועץ המשפטי של אדיוסופט. יורוקום צירפה לתביעתה שתי הקלטות של שיחות שניהלו החוקרים עם מנכ"ל אדיוסופט אז, מנחם הספרי, שהודה כי טראוב שימש עורך דין של החברה באחת מהעסקאות שביצעה.

יורוקום טוענת כי ניגוד האינטרסים של עו"ד טראוב, לאור היחסים העסקיים עם אדיוסופט, הוא עילה להעברת הבורר מתפקידו ולביטול כל הליכי הבוררות שהתקיימו בפניו. עו"ד רון טראוב מסר בתגובה כי עדיין לא קיבל את בקשתה של יורוקום, אך הוא מכחיש כי אדיוסופט היתה לקוח שלו.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully