וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

לאחר שנה הפסקה: CA ישראל חוזרת לגייס עובדים

עינב בן יהודה

23.5.2001 / 12:18

בדו"חות החברה שהתפרסמו היום דיווחה CA העולמית כי עלתה על התחזיות לרבעון שהסתיים ב-31 במארס

CA ישראל, חברת תוכנה בבעלות מלאה של CA העולמית, חוזרת לגייס עובדים לאחר שנה של הפסקה. מהחברה נמסר כי במהלך השנה האחרונה לא נזקקה החברה לעובדים חדשים, ולכן לא יצאה בקמפיינים בלוחות הדרושים.

מטרת הקמפיין הנוכחי לסייע לחברה, המונה כ-250 עובדים, באיוש של 11 משרות במהלך החודש הקרוב. בין התפקידים אותם מעוניינת החברה לאייש: מנהלי מכירות, מהנדסי מערכות ומהנדסי פיתוח.

מהחברה נמסר כי יעד הגיוס עד סוף השנה לא נקבע, וגיוס עובדים ייעשה בהתאם לצרכי החברה. כמו כן נמסר מהחברה כי אחת משיטות הגיוס היא מבצע חבר מביא חבר, בו מקבלים העובדים המגייסים 3,000 דולר על כל עובד חדש המצטרף לחברה.

בדו"חות החברה שהתפרסמו היום דיווחה CA העולמית כי עלתה על התחזיות לרבעון שהסתיים ב-31 במארס. החברה רשמה רווח רבעוני פרופורמה של 274 מיליון דולר או 47 סנט למניה, לעומת רווח של 207 מיליון דולר או 34 סנט למניה ברבעון המקביל. הכנסות החברה עלו בשיעור קל והסתכמו ב-1.44 מיליארד דולר.

החברה הודיעה כי רשמה רווח של 951 מיליון דולר בשנת הכספים שהסתיימה ב-31 במארס, המשקפים רווח של 1.61 דולרים למניה, לעומת רווח של 787 מיליון דולר בשנה הקודמת. החברה פירסמה תחזית אופטימית לרבעון הנוכחי והיא צופה כי רווחיה יעלו על התחזיות המוקדמות.

ל-CA ישראל משרדים בת"א, יוקנעם ותפן. החברה מספקת שירותים וסביבה טכנולוגית מתוך ראייה עסקית כוללת של הלקוח: ניתוח ואפיון צרכים, מתן פתרונות אינטגרטיוויים המתאימים לתשתית מערכת המידע הקיימת, סיוע בהטמעה והדרכה.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully