וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

רווח נקי של 4 מיליון שקל ברבעון הראשון לבנק מסד מקבוצת בנק הפועלים

שלומי גולובינסקי

29.5.2001 / 12:45

התשואה על ההון העצמי הסתכמה ב-10.8% בחישוב שנתי; הכנסות הבנק מפעילות מימון לאחר הפרשה לחובות מסופקים הסתכמו ב-21.2 מיליון שקל

בנק מסד מקבוצת בנק פועלים סיים את הרבעון הראשון של השנה עם רווח נקי של 4 מיליון שקל, גידול של 2.6% ביחס לרווח הנקי בתקופה המקבילה אשתקד. תשואת הרווח הנקי להון העצמי של הבנק בשלושת החודשים הראשונים של שנת 2001 הגיעה לשיעור של 10.8% בחישוב שנתי. הכנסות הבנק מפעילות מימון לאחר הפרשה לחובות מסופקים הסתכמו ב-21.2 מיליון שקל, גידול של 4.4% לעומת הרבעון המקביל אשתקד.

ההכנסות התפעוליות של הבנק גדלו גם הן לסך של 13.8 מיליון שקל, גידול של 3.8% לעומת התקופה המקבילה אשתקד.

סך ההכנסות המימוניות והתפעוליות של הבנק גדלו ל-35 מיליון שקל, לעומת 33.5 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד. בנוסף, דיווח הבנק על גידול בהון העצמי, שהסתכם ביום ה-31 למארס 2001 ב-161 מיליון שקל, גידול של 5.2% בהשוואה לסוף שנת 2000.

למרות ההאטה במשק, הראה הבנק גידול בהכנסות בכל תחומי הפעילות. גם בסעיפי המאזן חלה התפתחות חיובית, והבנק הציג גידול של 4% באשראי לציבור מאז סוף השנה הקודמת. בנוסף, הצליח הבנק להגדיל את הפקדונות השקליים בשיעור של 8%, דבר שהוביל לגידול של 1% במקורות שעמדו לרשותו.

בנק מסד הרחיב את פעילותו בשנים האחרונות, ובנוסף לציבור עובדי ההוראה בארץ הוא פונה כיום לכלל ציבור השכירים, וכן שם דגש מיוחד על מתן אשראי ושירותים פיננסיים לבעלי עסקים קטנים ובינוניים. הבנק מנוהל על ידי גדעון אילת. כיו"ר הדירקטוריון מכהן אריה אבנד.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully