וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

תוצאות טובות לאורביט: ההכנסות ברבעון הסתכמו בכ-53 מיליון שקל והרווח הגיע ל-2.5 מיליון שקל

גולן פרידנפלד

29.5.2001 / 17:35

מדובר בגידול של 9% בהכנסות; לחברה צבר הזמנות של 145 מיליון שקל מתוכו 118 מיליון שקל מיועדים לשנה הנוכחית

אורביט מדווחת על גידול של 9% בהכנסות ברבעון הראשון לעומת הרבעון המקביל, שהסתכמו ב-52.9 מיליון שקל ושנבעו בעיקר מחברת אורביט FR הנסחרת בנאסד"ק ומהווה כ-39% מהכנסותיה של החברה.

הרווח הנקי של החברה הסתכם ב-2.5 מיליון שקל לעומת 3.5 מיליון שקל ברבעון המקביל. צבר ההזמנות של החברה נכון לסוף הרבעון הראשון מסתכם בכ-145 מיליון שקל (נתון חיובי כשלעצמו), לעומת 149.2 מיליון שקל ברבעון המקביל, כאשר 118 מיליון שקל מתוכם מיועדים לביצוע עד לסוף השנה הנוכחית.

החברה פועלת במבנה ארגוני הכולל את אורביט מערכות אוויוניקה ותקשורת המפתחת ומשווקת מערכות לניהול שמע מוטסות ומערכות תקשורת צבאיות, אורביט תקשורת, המפתחת ומשווקת מערכות לתקשורת בין פלטפורמות מיידיות ונייחות לבין מטוסים, מסוקים, אוניות ולוויינים וחברת אורביט FR העוסקת בתחום למדידת מיקרוגל ואנטנות בשוקי התקשורת האלחוטית, הלוויינים, הרכב והתעופה.

במהלך חודש אפריל קיבלה החברה הבת הודעה לפיה לא עמדה בשווי השוק המינימלי של המניות המוחזקות בידי הציבור בסכום של 5 מיליון שקל ולפיכך מועמדות מניותיה למחיקה מהמסחר והיא תעבור להיסחר ב-Small Cap.

גם בשורת הרווח התפעולי רשמה החברה הישג נאה ודיווחה על רווח של 4 מיליון שקל לעומת רווח של 4.4 מיליון שקל ברבעון המקביל, אך בהתחשב בהאטה הכללית השוררת בארה"ב ובארץ, זו בהחלט תוצאה שהרבה מחברות ההיי-טק היו שמחות להיות חתומות עליה.

החברה מדווחת על גידול של 42.5 מיליון שקל המשקפים גידול של 10% לעומת הרבעון הקודם. גידול זה מיוחס בעיקר לגידול במכירותיה של אורביט FR. בנוסף מדווחת החברה על גידול במלאי בשיעור של 7% לעומת הרבעון המקביל ושהסתכם ב-52.6 מיליון שקל. גידול זה נובע בעיקר מגידול בחברת אוויוניקה ומיועד למימוש ברבעונים הקרובים ובחברה מציינים כי באורביט FR ירד דווקה המלאי וקיזז חלק מהגידול באוויוניקה - מה שאומר שבאוויוניקה הגידול במלאי היה גדול עוד יותר.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully