וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

פוקס - חברת האופנה שקיבלה הכי הרבה כותרות ב-2004

כתב וואלה! עסקים

13.3.2005 / 11:47

פוקס קיבלה ב-2004 כ-158 כותרות בעיתונות היומית - רובם חיוביות. במקום השני המשביר לצרכן ובמקום השלישי נמצאת קסטרו

בשנת 2004 הייתה פוקס חברת האופנה המובילה בכותרות וכותרות המשנה של העיתונות היומית. כך עולה מבדיקה של "יפעת מחקרי מדיה מתקדמים".

פוקס המובילה עם כ-158 אזכורים בכותרות שרובן חיוביות. החברה הוזכרה בעיקר בהקשר לשכירת בניין בן 13,000 מ"ר באירפורט סיטי, מלכת הנוער בסקר מותגי האופנה של גלובס, פתיחת חנויות בחו"ל, הצגת רווחים נאים ועוד.

נתי יעקובי מנכ"ל יפעת מחקרי מדיה מתקדמים מוסר כי "עיתון גלובס היה העיתון שהרבה להזכיר את פוקס בכותרותיו ביחס לשאר העיתונים היומיים האחרים ואף היה העיתון החיובי ביותר לתדמית החברה".

במקום השני ממוקם המשביר לצרכן עם 153 כותרות, כאשר אחת מכל ארבע מהן הייתה מעורבת, ללא הבעת דעה חיובית או שלילית מובהקת על תדמית החברה. המשביר לצרכן הוזכר בעיקר בנושאים כגון : פתיחת מחלקות דיסני, הפיכת הסניף בעזריאלי למתחם קונספט M-Square, ויכוח סביב פתיחת חנויות בשבת ועוד.

קסטרו הגיע רק למקום השלישי עם 143 כותרות, אשר לצד כמות מרשימה של כותרות חיוביות - כ- 97 במספר, מציגה שיא כותרות שלילי כ- 22 הכותרות. הכותרות השליליות שקיבלה קסטרו עסקו בתצוגת קיץ פושרת, פרסומת שלא המריאה בסקר אהדה של גיאוקרטוגרפיה, לקוחה שנתקלה ביחס מעליב, ירידת רווחים ועוד.

יעקובי מציין כי שלושת החברות מובילות קבלו מספר כותרות גבוהה משמעותית משאר החברות הנמצאות בטבלה. לי קופר הממוקמת במקום השביעי עם 36 כותרות, מאופיינת באחוז כותרות חיובי שעומד על 78% עקב תחילת שיווק מוצריה בשוויץ, שכירת משרדים גדולים, השקת אתר אינטרנט, צפי מכירות אופטימי, השקת חנות עודפים ועוד.

במקום השמיני ממוקמת כיתן עם 30 כותרות, שבולטת בולטת באחוז גבוה של כותרות מעורבות. כל כותרת שנייה בה אוזכרה החברה לא ביטאה דעה חיובית או שלילית מובהקת על תדמיתה ורוב הכותרות הללו עסקו במגעים למכירת החברה.

יעקובי מוסיף כי "מתוך 1230 הכותרות וכותרות המשנה שעסקו בתחום האופנה, היו רק 11 שעסקו בתחום הפעילות למען הקהילה של חברות האופנה, כאשר המובילה היא דווקא רשת אפריל שאינה נכללת ברשימת 10 חברות האופנה שהובילו בכותרות".

החברה המובילה בכותרות בקטגורית האופנה מתחילת 2005 הייתה פולגת עם 62 כותרות מתוכן שיא שלילי של 22 כותרות שליליות היו בשל סגירת פולגת בטורקיה, הפסד של כ- 15 מליון דולר והתנגדות העובדים לחלוקת דיבידנד. קסטרו ממוקמת השנה במקום השני עם 33 כותרות.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully